{{ctrl.notification}}
سفرهای نوروزی با قطار نسیم بهشت

سفر با قطار یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید قبل از اینکه تصمیمی برای سفر خود بگیرید انجام دهید برای استفاده از آن اطلاعات را در دست داشته باشید به همین خاطر اگر دوست دارید سفری امن داشته باشید ما به شما خرید بلیط قطار از  nasimbehesht724.ir و سفر با قطار را پیشنهاد می‌کنیم.

یکی از لذت بخش‌ترین بخش سفرهای نوروزی که می‌توانید داشته باشید، سفر با قطار است.

شما در این سفر دیگر نگران سقوط و یا آتش گرفتن نیستید، به همین خاطر خرید بلیط  از nasimbehesht724.ir و سفر با قطار و استفاده از بلیط قطار برای سفرهای ریلی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سفر نوروزی است.

بسیاری از افراد به دلیل ترس از سفر با هواپیما و یا هر دلیل شخصی دیگری اقدام به سفر با قطار و خطوط ریلی می‌کنند. خوب است تا نکات مرتبط با سفر از طریق قطار را بدانیم تا سفری بی خطر و لذتبخش به مقصد خود داشته باشیم. در ادامه در مطلب گردشگری در مورد بهترین راه برای سفر با قطار بیشتر صحبت می‌کنیم.

اولین قدم برای سفر با قطار این است که بلیط قطار خود را از nasimbehesht724.ir تهیه کنید. برای این کار باید بدانید که چه روزی عازم هستید به کجا میروید و می‌خواهید در چه کوپه‌ای با چه تعدا مسافر دیگر همسفر شوید. در قطارها کوپه‌های ۴ و یا ۶ نفره و یا اتوبوسی هستند که در هنگام خرید بلیط قطار باید این موضوع را مشخص کنید. هم چنین اگر بدانید چه زمانی قصد بازگست و یا رفتن به مکان دیگری را دارید بهتر است بلیط قطار سبا خود را رزرو کنید تا با عدم وجود بلیط قطار در زمان بازگشت مواجه نشوید. برای خرید بلیط قطار می‌توانید به صورت اینترنتی عمل کرده و از طریق وب سایت یک دوست اقدام کنید.

یکی از مزیت‌های بلیط قطار سفر با قطار این است که می‌توانید هر چقدر بخواهید چمدان خود را پر کنید. بله در مسافرت با قطار وزن چمدان شما اهمیتی ندارد و اگر نتوانستید آن را در قسمت باربری قرار دهید می‌توانید با خود به داخل کوپه برده و یا بین صندلی‌ها در قطارهای اتوبوسی جای دهید. تنها نکته مورد اهمیت این است که وسایل شما برای دیگران مزاحمت ایجاد نکند و یا شامل مواد محترقه و خطرناک نباشد.

یکی از موارد مهم در سفر با بلیط قطار این است که جانب احتیاط را رعایت کنید و مراقب چمدان خود باشید. در قطارها مکان‌هایی برای تعبیه چمدان مسافران در نظر گرفته شده است اما این قفسه‌ها که در خارج از کوپه‌ها قرار دارند عمومی بوده و لذا هر کسی می‌تواند به آنها دسترسی داشته باشد پس بهتر است چمدان خود را نزدیک خود نگهدارید و یا با قفل به میله وصل کنید تا کسی نتواند آن را بدزدد. هم چنین اگر در کوپه هستید بهتر است با سایر افراد درون کوپه باب آشنایی را باز کنید و بفهمید مقصدشان کجاست تا در صورت گم شدن وسایلتان اطلاعات مفیدی از همسفرانتان داشته باشید.

سفر با قطار یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید قبل از اینکه تصمیمی برای سفر خود بگیرید انجام دهید برای استفاده از آن اطلاعات را در دست داشته باشید به همین خاطر اگر دوست دارید سفری امن داشته باشید ما به شما سفر با قطار را پیشنهاد می‌کنیم.

بسیاری از افراد نمی‌دانند که چگونه می‌توانند از سرویس بهداشتی در طول سفر استفاده نمایند. خوب است بدانید که تمام قطارها دارای سرویس بهداشتی در هر واگن هستند و هم چنین در ایستگاه‌ها برای این مورد توقف دارند. زمانی که می‌خواهید از سرویس‌های بهداشتی درون قطار استفاده کنید اگر علامت روی در قرمز بود یعنی در حال استفاده است و در صورت سبز بودن این علامت می‌توانید از سرویس بهداشتی استفاده کنید.

همچنین مهماندار هر واگن وظیفه دارد، سرویس‌های بهداشتی را تمیز نگه دارد و به سوالات شما در هر موردی پاسخ دهد. هم چنین در زمان توقف قطار در ایستگاه‌ها، درهای سرویس‌های بهداشتی قفل می‌شود لذا بهتر است در این زمان‌ها از سرویس بهداشتی استفاده نکنید.

برخی کوپه‌های قطارها دارای تخت‌های تاشو هستند که می‌توانید برای استراحت از آنها استفاده کنید پس بهتر است کفش‌های راحتی بپوشید که بتوانید به راحتی درآورده و دوباره بپوشید هم چنین رعایت نظافت و آداب معاشرت می‌تواند سفر را برای شما و هم کوپه‌ای هایتان لذت بخش تر کند.

برای صرف غذا در قطار بهتر است که برنامه‌ی بلیط قطار فدک خود را بدانید و یا از مهماندار ساعات سرو غذا را بپرسید و در ساعات اولیه آن اقدام به خوردن غذا کنید و یا می‌توانید و می‌توانید بلیط قطار برای سفرهای کوتاه با خود ساندویچی همراه داشته باشید.

نکته‌ی مهم دیگر این است که بدانید چه زمانی به ایستگاه مورد نظر خود می‌رسید پس بهتر است نام ایستگاه خود و ایستگاه قبل از آن را بدانید و یا از طریق گوشی خود مسیریابی کنید.

خوب است بدانید که نمی‌توانید با خود حیوان به داخل قطار ببرید حال اهلی و یا غیراهلی. هم چنین بهتر است با خود لباس گرم همراه داشته باشید زیرا هوای داخل قطار شب‌ها معمولاً سرد است

date_range چهارشنبه 16 بهمن 1398 remove_red_eye 2154 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0