{{ctrl.notification}}
تجربه سفر به دبی در جشن سال نو میلادی 2021

با آغاز سال نو میلادی در بیشتر کشورهای دنیا جشن های بزرگی برگزار می شود، یکی از این مکان ها که این جشن را به صورت ویژه برگزار می کند دبی است. دبی بزرگترین شهر در امارات است که هر ساله به دلیل جاذبه های متنوع گردشگری با افزایش خرید بلیط هواپیمای فلای دبی روبرو است. این شهر  علاوه بر جاذبه های گردشگری در ایام سال نو میلادی جشنواره های زیادی برگزار می کنند و همین امر باعث می شود که بیشتر گردشگران از سراسر دنیا دبی را برای گذراندن تعطیلات سال نو میلادی انتخاب کنند. نسیم بهشت 724 برای مسافرین عزیز خود که می خواهند تجربه سفر به دبی را در جشن سال نو میلادی 2021 داشته باشند پیشنهاد می دهد که زودتر اقدام برنامه ریزی کنند. با نسیم بهشت 724 همراه باشید تا با جشن سال نو میلادی 2021 در دبی بیشتر آشنا شوید.

خرید بلیط دبی در کریمس 2021 از نسیم بهشت 724

اهمیت جشن سال نو میلادی 2021 در دبی

بیشتر منتقدان بر این باور هستند که دبی شهر تجربه های غیر قابل کنترل است و همیشه با جشنواره ها و نمایشگاه های ویژه و جدیدی که برپا می کند باعث شگفتی گردشگران می شود. به عنوان مثال دبی قصد دارد از بیست اکتبر 2020 تا ده آوریل 2021 میزبان بزرگترین همایش جهانی باشد. در این نمایشگاه 190 کشور حضور خواهند داشت و کارهایی که قرار است در آینده انجام دهند از راه حل های پایدار تا ماشین های پروازی برگزار می کنند.

دبی در چند سال اخیر به عنوان بزرگترین مرکز گردشگری در خاورمیانه شناخته شده است و از این نظر اشباع شده است به همین دلیل قصد دارد برای اینکه شهرت خود را توسعه دهد این شهر را به یکی از شادترین کشورها دنیا تبدیل کنند تا از این طریق بتواند میزان سرمایه گذاری خارجی را بالا ببرد.

واژه شادترین کشورها در ابتدا در سال 2012 میلادی منتشر شد و در آن گزارش علاوه بر رتبه بندی های جهانی به نوع سبک زندگی مردم پرداخته شد. همچنین رهنمودهایی برای مسئولین و مدیران دولت و شهرداری ها ارائه داد و از آن به بعد مدیران دبی سعی بر این داشتند که دبی را به یک شهر شاد تبدیل کنند و ادعا کردند که به این مهم در سال 2021 می رسد. این موضوع در حالی است که تا سال های گذشته نروژ، فنلاند و سوئیس در رتبه های بالایی شهرهای شاد جهان قرار داشتند. با توجه به شرایط ذکر شده و بالا بودن شاخص شادکامی مردم در دبی بیشتر منتقدان بر این باورند که دبی برای جشن سال نو میلادی 2021 برنامه های ویژه ای دارد.

خرید بلیط ارزان دبی در جشن سال 2021 میلادی با نسیم بهشت 724

جشن سال نو میلادی 2021 در دبی

همیشه دو موج از سفرها را به مقاصد مختلف شاهد هستیم. موج اولیه که در تابستان است و زمانی طولانی دارد و موج دوم که در اوایل زمستان با شروع جشن کریسمس است. موج دوم سفرها بیشتر به منظور برپایی جشن های سال نو  است که به صورت ویژه برگزار می شود. دبی نیز با توجه به اینکه از شهرهای کوچک اما مدرن امارات است و اکثریت مردم آن مسلمان هستند اما به دلیل آن که یک شهر توریستی است و بیشتر گردشگران آن از کشورها اروپایی هستند برای جذب بیشتر مخاطب جشن سال نو میلادی را هر ساله به صورت ویژه و باشکوه برگزار می کنند.

دبی شهری است که تا چند دهه پیش از بیابانهای خشک و بی آب وعلف چیزی نبود اما امروزه با ترکیبی از هنر، معماری و تکنولوژی  توانسته است در زمره شهرهای مدرن جهان قرار بگیرد. این پیشرفت تا حدی پیش رفته است که هر سال جشن سال نو میلادی را به صورت باشکوهی برگزار می کند تا حدی که گردشگران مختلفی به ویژه گردشگران اروپایی سفر به دبی را در برنامه سال نو میلادی خود قرار می دهند.

این امر طبیعی است که شهری با برج های آسمان خراش، بهترین و بزرگترین مراکز خرید، گران ترین و شیک ترین هتل ها، هیجان انگیزترین مراکز دیدنی و گردشگری و لوکس ترین رستوران ها می تواند برگزار کننده ی شایسته برای جشن سال نو میلادی 2021 باشد اما دلایل دیگری وجود دارد که دبی را به یکی از مهم ترین و اصلی ترین شهرهای دنیا در جشن کریسمس تبدیل کرده است، این دلایل عبارتند از:

 • بهترین شرایط جوی در ژانویه بر دبی حاکم است که دمایی بین 14 تا 16 درجه سانتی گراد دارد و افراد می توانند بدون اینکه گرمای شدید آن ها را اذیت کند از تمامی مناظر و مکان ها، دیدن کنند.
 • دریاچه ی برج هر ساله در ایام کریسمس با استفاده از نورهای رنگی و موسیقی ها متفاوت جشن های بزرگی را به مناسبت آغاز سال نو میلادی برگزار می کنند. می توانید سوار قایق شوید و از دیدن این منظره زیبایی که برپا می شود لذت ببرید.
 • به طور معمول افراد در فصل زمستان در هر جایی که باشند دوست دارند ورزش های روی یخ و برف را انجام دهند و از آنجایی که دبی شهر غیر ممکن ها است می توانید در دل صحرا به اسکی بر روی برف بروید. این پیست اسکی، بزرگترین مرکز اسکی سرپوشیده در خاورمیانه است که هر ساله در ایام کریسمس برنامه های ویژه ای برای مهمانان خود برگزار می کند.
 • غیر ممکن است کسی به دبی سفر کند و از مراکز خرید در این شهر دیدن نکند زیرا دبی دارای مراکز خرید متنوع و لوکس است و  زیبایی آن باعث می شود که هر گردشگری را به سمت خود جذب کند. بیشتر مراکز خرید جشن سال نو میلادی 2021 جشنواره های ویژه ای را برای فروش برگزار می کنند.
 • شش سال پیش در دبی یک مرکز به عنوان دبی مدیا سیتی افتتاح شد که فستیوال های آخر هفته در آن انجام می شد. همچنین بعد از آن بزرگترین جشن های سال نو میلادی در این مکان برگزار می شود و محلی بسیار مناسب برای گردش و تفریح کودکان است. در این ایام علاوه بر جشن های باشکوه مسابقات استعدادیابی مختلف نیز برگزار می شود.
 • پارک آبی آکواونچر یکی دیگر از قسمت های شهر است که در جشن سال نو میلادی برنامه ویژه ای به گردشگران ارائه می دهد.

خرید ارزان بلیط هواپیمای فلای دبی از نسیم بهشت 724

تجربه جشنواره خرید در جشن سال نو میلادی 2021 دبی

Dubai shopping festival از مشهورترین و بزرگترین جشنواره های خرید دنیا است که هر ساله در دو نوبت انجام می شود. نوبت اول با شروع فصل تابستان است و بیشتر هدف آن از برگزاری این جشنواره آموزش و اوقات فراغت کودکان، سرگرمی است. نوبت دوم که از تاریخ 26 دسامبر شروع و تا 24 ژانویه ادامه دارد بیشتر به تمرکز بر روی جشنواره خرید دارد که برندهای معروف در سراسر دنیا در آن حضور دارند. همچنین در کنار آن جشنواره های فیلم، جشنواره های مخصوص نوجوانان و جوانان، نمایش های خیابانی، نمایشگاه های بین المللی مد و برنامه های ویژه دیگر برگزار می شود. بهتر است بدانید این جشنواره اولین بار در سال 1996 برگزار شد و در بین بومیان به مهرجان یا لیالی دبی مشهور است.

مزیت خرید در جشن سال نو میلادی 2021 در دبی

 • در بیشتر فروشگاه های دبی در زمان جشنواره، جوایز ارزنده ای برای مشتریان در نظر می گیرند، این جوایز به طور معمول معادل با پانصد هزار درهم امارات است.
 • برای اینکه والدین و بزرگترها بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند، وسایل سرگرمی به همراه برنامه های جذاب به کودکان ارائه می شود.
 • برنامه و جشن های بزرگی که در خیابان های دبی توسط اتباع خارجی برگزار می شود از زیبایی های جشن سال نو میلادی 2021 خواهد بود.
 • در طول جشنواره می توانید از غذاهای خوشمزه ملل مختلف است لذت ببرید. بیشتر فروشگاه ها و رستوران های بزرگ در این ایام برای اینکه راحت تر در دسترس گردشگران باشند غرفه های زیبای در خیابان ها تهیه می کنند تا در زمان خرید و گردش گردشگران بتوانند به آنها خدمات ویژه را ارائه دهند.
 • در جشنواره سال نو میلادی در دبی می توان در تمامی کنار و گوشه ها آثار هنرهای و صنایع دستی زیبا را مشاهده کرد که در کنار خرید از آنها از زیبایی که به فضا می دهد لذت ببرید.
 • در سراسر دبی در ایام کریسمس شادی و نشاط موج می زند و موزیسین های زیادی در سراسر شهر مشغول نواختن ساز هستند.
 • در طول جشنواره خرید دبی می توانید از آتش بازی و شعبده بازی های زیبایی که انجام می شود لذت ببرید. تمامی این موارد سرگرم کننده به صورت رایگان است و تنها با هدف سرگرم کردن گردشگران برگزار می شود.
 • رقابت های ورزشی و مسابقات از مهم ترین رویدادهای ورزشی است که هر ساله در ایام کریسمس برگزار می شود.
 • مسئولان و مدیران این شهر برای رفاه حال گردشگران خدمات اخذ ویزا را با سرعت بیشتری انجام می شود.
 • جشنواره های دبی معمولا در سطح بین المللی انجام می شود و به دلیل کیفیت بالایی که دارد افراد سرشناس از سراسر دنیا در این بازه زمانی به این شهر سفر می کنند.

خرید بلیط هواپیمای دبی در جشن سال نو میلادی 2021 با نسیم بهشت 724

پیشنهاد نسیم بهشت 724 برای جشن سال نو میلادی 2021

در ایام کریسمس به دلیل جشن های با شکوهی که در دبی انجام می شود همیشه در سر تیتر خبرها بوده و به همین دلیل تمامی افراد از سراسر دنیا با هر قشری علاقه دارند که در این ایام به دبی سفر کنند. در زیر به بزرگترین جشن های سال نو میلادی در دبی اشاره نموده ایم:

 • آتش بازی های رایگان: ساحل سان ست، ساحل الصفوح دو مکان بزرگ برای برگزاری آتش بازی های رایگان در زمان تحویل سال نو میلادی است. این دو ساحل در دو مکان زیبا قرار دارند به این صورت که ساحل سان ست در کنار برج عرب و الصفوح بین برج العرب و پالم جمیرا واقع شده است که زیبایی آتش بازی را دو چندان می کنند.
 • چشم انداز های زیبا: اگر می خواهید شاهد جشن ها و آتش بازی های زیبا باشید و ولی در ازدحام و شلوغی نباشید می توانید مکان هایی که چشم انداز خوبی دارند را انتخاب کنید. هتل جمیرا بیچ ، بازار مدینه، برج های امارات الجمیرا و بازار البهار بهترین چشم اندازها را دارد.
 • جشن لاکچری: اگر می خواهید سال نو میلادی خود را به صورت لاکچری آغاز کنید می توانید به دو هتل معروف هتل جمیرا زعبیل سرای، قصر بروید و از خدمات فوق العاده لوکس استفاده نمایی.

 نکاتی که در جشن سال نو میلادی 2021 دبی باید بدانید

 • اگر می خواهید از مراکز خرید دیدن کنید حتما صبح زود بروید زیرا این  مکان ها در ایام کریسمس بسیار شلوغ می شود.
 • سعی کنید از مراکز خریدی که در حراج است خرید کنید زیرا دارای تخفیفات بسیار خوبی است.
 • می توانید زمان برگزاری دقیق  جشنواره ها را در سایت www.visitdubai.com مشاهده کنید.
 • این فستیوال ها معمولا حدود 5 هفته است سعی کنید برنامه ریزی خوب و دقیق داشته باشید تا بتوانید از تمامی جشنواره ها و مکان های جذاب در این ایام دیدن کنید.
 • جمعه و شنبه را برای دیدن از جاذبه های گردشگری انتخاب کنید و به مراکز خرید نروید زیرا این مکان ها در روزهای آخر هفته بسیار شلوغ است.
 • نیازی نیست قبل از سفر به دنبال مراکز و حراجی ها باشید زیرا تمامی فروشگاه ها در این ایام دارای تخفیفات ویژه هستند و رنگ روی سال نو را به خود می گیرند. بهتر است بدانید این حراجی ها علاوه بر لباس، دارای لوازم دیگری مانند عطر، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم تزئینی و خانگی و لوازم دیجیتالی و اکسسوری های مختلف است.

فستیوال های جشن سال نو میلادی 2021 در دبی با نسیم بهشت 724

خرید بلیط هواپیمای دبی در جشن سال نو میلادی 2021

همانطور که اشاره شد، دبی یکی از شهرهای توریستی  است که دارای مراکز خرید متنوع و معتبر است و هر ساله در زمان سال نو میلادی در این مراکز خرید جشنواره های فروش خوبی برگزار می شود به همین دلیل نسیم بهشت 724 به مخاطبین خود پیشنهاد می دهد اگر قصد خرید از دبی را دارند و یا اینکه می خواهید لحظاتی شاد و مفرح را به خود و همراهان هدیه دهند از چند ماه قبل خرید بلیط هواپیمای فلای دبی را انجام دهند. از مزیت های اصلی سفر به دبی آن است که دیگر نگران کمبود ظرفیت پرواز ها نباشید. می توانید بلیط ارزان و مقرون به صرفه دبی را در هر زمان در ایرلاین های مختلف انتخاب و خریداری کنید.

می توانید خیلی راحت از طریق فیلترهای جستجویی که در نسیم بهشت 724 فراهم آمده خرید بلیط هواپیمای فلای دبی را انجام داده و پروازی را متناسب با سلیقه و زمان مورد نظر انتخاب کنید. از جمله فیلتر ها می توان به فیلتر انتخاب ایرلاین و کلاس پروازی اشاره کرد. بیشتر پروازها از شهرهای مختلف ایران به دبی با ایرلاین فلای دبی انجام می شود که از ایرلاین های معروف و ایمن است.

date_range یکشنبه 24 آذر 1398 remove_red_eye 3269 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0