{{ctrl.notification}}
خرید تور کیش از مبدا تهران با نسیم بهشت 724

یکی از مناطق گردشگری که در ایران سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند جزیره زیبا کیش است و دلیل خرید تور کیش تفریحات و جاذبه های گردشگری متنوعی است که در این جزیره وجود دارد. راه های بسیاری برای سفر به این منطقه زیبا وجود دارد که در این میان بیشتر  گردشگران ترجیح می دهند خرید تور کیش را داشته باشند تا مدیریت درستی بر روی زمان سفر و تفریحات مد نظر خود داشته باشند . برای آنکه بتوانید از سفر خود به کیش لذت ببرید و زمان کمتری را برای طی مسیر داشته باشید می توانید خرید بلیط هواپیما کیش را امتحان کنید. در این میان می توانید با خرید تور کیش نسیم بهشت 724 تجربه ای متفاوت از سفر به این جزیره دوست داشتنی داشته باشید.

آب و هوای کیش

یکی از مواردی که هر مسافر قبل از سفر باید اطلاعات کافی و کامل در خصوص آن قبل از سفر به مقصد مورد نظر داشته باشد، شرایط آب و هوایی است.  در غیر اینصورت ممکن است آب و هوای فصلی که به مقصد مورد نظر سفر می کنید با روحیات سازگار نباشد و نتوانید از مناظر و جاذبه دیدنی آن لذت لازم را ببرید ، به همین دلیل در این قسمت سعی کرده ایم اطلاعات کاملی در خصوص شرایط آب و هوایی کیش در طول سال در اختیار تان قرار دهیم :

سفر به کیش در بهار

بهار یکی از زیباترین فصل ها است و معمولا کمتر کسی می تواند زیبایی های این فصل را دوست نداشته باشد. یکی از بهترین فصل های گردشگری کیش، فصل بهار است. از ابتدای فصل بهار شما می توانید از هوای دلچسب بهاری استفاده کنید بگونه ای که هیچ سرما و یا گرمای آزار دهنده ای را احساس نکنید. معمولا بیشتر افرادی که در کیش زندگی می کنند و یا زیاد به این جزیره سفر دارند بر این اعتقادند که اردیبهشت بهترین ماه  برای خرید تور کیش است ، البته به دلیل تعطیلات کمی که در این ماه وجود دارد بیشتر مسافران در ماه فروردین به کیش سفر می کنند و طبق آمار یکی از پر مسافرترین ماه سال در کیش، فروردین می باشد. دلیل انتخاب ماه اردیبهشت به عنوان بهترین زمان خرید تور کیش ان است که هنوز آب دریا و سواحل  زیبا خنک است و رطوبت در این ماه به حداقل خود می رسد و همچنین بادهای بهاری باعث می شود که هوا معتدل و دلچسب شود .

خرید تور ارزان کیش از نسیم بهشت 724

جزیره کیش در حالت کلی دارای آب و هوای گرم و مرطوب است ، که در بیشتر مواقع  این گرما و رطوبت برای افرادی که در شهرهایی با آب و هوای گرم و خشک زندگی می کنند بسیار آزار دهنده است به همین دلیل به این افراد پیشنهاد میشود که فقط در ماه های فروردین و اردیبهشت خرید تور کیش  را داشته باشند تا از سفر خود لذت ببرند .

سفر به کیش در تابستان

فصل تابستان در کیش بسیار شرجی و گرم می باشد و تنها افرادی که علاقه زیادی به شناکردن در دریا دارند و یا می خواهند از ورزش های آبی استفاده کنند خرید تور کیش در تابستان را برای سفر خود انتخاب می کنند. در بیشتر مواقع دما در سه ماه تابستان به 50 درجه سانتیگراد می رسد و افرادی که از گرما فراری هستند یقینا نمی تواند از مکان های سرپوشیده  و هتل ها بیرون بیایند و از زیبایی های طبیعی و تفریحات کیش لذت ببرند. به دلیل گرمای طاقت فرسا تابستان در کیش معمولا گردشگران کمتری در این فصل سال به این جزیره سفر می کنند . میزان بارندگی در هر سه ماه فصل تابستان به یک درصد می رسد که به بیان دیگر معمولا هیچ بارندگی در این فصل دیده نمی شود .

خرید تور ارزان قیمت کیش در پاییز

سفر به کیش در پاییز

پاییز در کیش از فصل هایی است که ممکن است در طول یک هفته چند هوای متفاوت را تجربه کنید. به این صورت که ماه مهر حال و هوای تابستان را دارد و گرمای آن زیاد می باشد. اما در بعضی از روزهای ماه مهر می توان هوایی را تجربه کرد که شباهتی به روزهای گرم تابستان ندارد. طبق آمار ماه آذر معمولا بیشترین بارندگی را در شاهد خواهید بود. فصل پاییز نیز از فصل هایی است که به دلیل شروع به کار مدارس و دانشگاه ها  سفرها کمتر می شود به همین دلیل آمار گردشگران جزیره کیش به نسبت ماه های دیگر نیز کاهش پیدا می کند همچنین یک دلیل دیگر این کاهش می تواند شب های بلند است که اجازه نمی دهد مسافران از طول روز بیشتر استفاده کنند. برای اینکه گردشگران بیشتری در فصل پاییز به سمت جزیره جذب شوند جشنواره و تخفیف های زیادی در این فصل برگزار می شود که از دید برخی افراد تیز بین پنهان نمی ماند. با استفاده از این فرصت خرید ارزان تور کیش به همراه خرید ارزان بلیط هواپیما و رزرو هتل ها را با مناسب ترین قیمت خواهند داشت. رطوبت در فصل پاییز معمولا حدود 60 درصد می باشد و بارندگی از دو فصل قبل بیشتر می شود. یکی از دلایلی که فصل پاییز کیش را متغیر می خوانند این است که روزهای پاییز در کیش گرم و شبهای آن سرد می باشد.

خرید ترهای ارزان قیمت نسیم بهشت 724

سفر به کیش در زمستان

معمولا دی و بهمن از ماه های پر بازندگی کیش است و در بیشتر مواقع به صورت سیل آسا هستند به همین دلیل کمتر کسی این فصل را برای خرید تور کیش انتخاب می کند البته بسیاری از افراد که علاقه زیاد به باران دارند و از گرما فراری هستند بهترین فصل برای سفر به کیش برای این دسته افراد، زمستان است. در این فصل به دلیل جذب مشتری قیمت ها به نسبت فصل بهار و تابستان کمتر می شود و مکان های دیدنی خلوت تر می باشد.

غذاهای محلی جزیره کیش

جزیره کیش به دلیل گردشگران زیادی که به آن سفر می کنند و روز به روز به تعداد آنها اضافه می شود دستخوش تغییرات زیادی شده است و بیشتر مکان ها حتی رستوران ها و غذاهای آن رو به سمت مدرن شدن رفته است. این در حالی است که در کیش غذاهای محلی خوشمزه ای طبخ می شود که پیشنهاد ما به شما این است که زمانی که به این جزیره سفر می کنید حتما از غذاهای خوشمزه محلی آن تست کنید و لذت ببرید. در زیر به غذاهای محلی جزیره کیش اشاره کرده ایم :

 • سمک مشوی : بیشتر افرادی که بومی جزیره کیش هستند عرب های جنوب کشور می باشند به همین دلیل بیشتر غذاهای محلی این جزیره غذاهای عربی است یکی از این غذاهای عربی که طرفداران زیادی دارد، سمک مشوی که از ماهی های خوشمزه خلیج فارس است تهیه می شود  و تنها تفاوت آن با ماهی های دیگر ادویه و نحوه طبخ آن می باشد که این غذا را لذیذ می کند .

بهترین غذاهای کیش در خرید تور کیش از نسیم بهشت 724

 • مرقوق : مرقوق یا مرگوگ تنها در رستوران های محلی کیش دیده می شود و برای تهیه این غذای محلی خوشمزه از گوشت و سبزیجات استفاده می شود. مواد اولیه آن بادمجان، فلفل سبز،  گوجه فرنگی، گوشت های استخوان دار، سیب زمینی، سیر، پیاز و ادویه های مخصوص است. این غذا طعم بی نظیری دارد که فقط زنان بومی جزیره در پخت آن خبره هستند.
 • محمر : این غذای محلی از سری غذاهای سنتی جزیره کیش می باشد که برای افرادی که طرفدار غذاهای شیرین هستند بسیار خوشمزه و بی نظیر است  . مواد اولیه این غذا از برنج و ماهی می باشد که برنج شیرین شده و در کنار آن ماهی که به صورت ویژه ای با ادویه های مخصوص طبخ می شود .
 • مضروبه : مضروبه یکی از غذاهای محلی است که ماهی را با یک طعم و نحوه طبخ متفاوت سرو می شود. در این غذای سنتی ماهی را به همراه نوعی سبزی محلی و سیر طبخ می کنند. قطعا با سرو این غذا تجربه جدید و فراموش نشدنی از طعم ماهی خواهید داشت .
 • هریسه : افرادی که حلیم دوست دارند از افرادی هستند که این غذا با سلیقه غذایی آنها سازگار می باشد . هریسه از غذاهای عربی می باشد که تا حد زیادی شبیه حلیم می باشد و به حلیم عربی مشهور می باشد .
 • مجبوس لحم : بیشتر افراد معتقد هستند که اصلی ترین غذای محلی کیش مجبوس لحم می باشد. در این غذای محلی برنج را با ادویه های مخصوص عربی به همراه کشمش و نخود درست می کنند و در کنار آن از مرغ، ماهی و یا گوشت استفاده می کنند. بومیان کیش معمولا این غذا را در مراسم های خاص می پزند.

جاذبه های گردشگری کیش

یکی از جزیره های پر مخاطب ایران می باشد که هر سال گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. در این قسمت قصد داریم به مکان های دیدنی کیش بپردازیم :

 • باغ پرندگان و دلفین ها : یکی از معروفترین مکان های دیدنی در کیش پارک دلفین ها می باشد . شما زمانی که وارد این مجموعه می شوید می توانید از باغ پرندگان نیز استفاده نمایید که دارای باغ حدود 50 گونه پرنده زیبا وجود دارد . قسمت زیر این پارک آکواریوم آب شور می باشد که گونه های مختلفی از پستانداران دریای که با این آب سازگار هستند وجود دارند . یکی از بهترین و مهیج ترین قسمت های پارک دلفین ها نمایش مهیج و زیبایی می باشد که توسط دلفین ها انجام می شود .

خرید بهترین تور های ارزان قیمت داخلی با نسیم بهشت 724

 • خانه مردم شناسی بومیان کیش : این بنا حدود 200 سال قدمت دارد و سبک معماری آن متناسب با سبک بومیان این منطقه می باشد و در قسمتی از قدیمی ترین بافت جزیره کیش قرار دارد . این بنا متعلق به یکی از افراد معروف و برجسته به نام حاج عبدالله بن شاهین می باشد. این بنا از سال 93 به یک بنا تاریخی تبدیل شده و وسایل قدیمی مانند پخت و پز، ماهیگیری، تهیه خرما و غیره دیده نمی شود .
 • شهر زیرزمینی کاریز : کاریز کیش یا قنات حدود دو هزار سال قدمت دارد و آب آشامیدنی مردم کیش از این قنات تامین می شد . این قنات 15 متر از سطح زمین پایین تر می باشد. دلیل اینکه این روزها این مکان به عنوان یک منطقه گردشگری محسوب می شود تغییر کاربری آن است. برای جذابیت بیشتر این مکان، امکاناتی از جمله موزه ، چایخانه ، عکاسخانه و رستوران فراهم شده است.

تفریحات آبی کیش

 1.  شاتل: یک قایق بادی با ابعاد کوچک و سرعت بالا می باشد.
 2.  بنانا: قایق به شکل موز که می توانید لذت قایق سواری آرام را به صورت گروهی تجربه نمایید.
 3. جت اسکی: برای افرادی که به دنبال هیجان می باشد مناسب است.

بهترین تفریحات کیش با خرید تور ارزان قیمت کیش

 1. مرکز غواصی کیش : شروع فعالیت این مرکز از سال 1370 بوده و چند سالی است که امکانات زیادی مانند غواصی و تفریحات آبی در آن فراهم شده است. افرادی که علاقه دیدن زیر آب هستند، می توانند بدون اینکه آشنایی با شنا و یا اصول غواصی داشته باشند با یک دوره تئوری حدود 15 دقیقه آمادگی لازم را پیدا کنند و از غواصی لذت ببرند. با توجه به آشنایی افراد از مبتدی تا پیشرفته می توانند مناطق را با سطح آشنایی خود انتخاب نمایند.
 2. پاراسل: برای افرادی که به دنبال پرواز های هیجان انگیز و تجربه آسمان از نزدیک هستند بسیار لذت بخش می باشد .
 3. پارک آبی اوشن : بزرگترین پارک آبی روباز در ایران می باشد ، این  پارک آبی دارای امکانات مختلفی مانند راید های هولناک، آرام و تند، استخرهای در ابعاد مختلف، جکوزی و غیره  می باشد. این پارک آبی در بعضی از روزهای مخصوص آقایان و بعضی از روزها مخصوص بانوان می باشد.

بهترین تفریحات کیش با خرید تور ارزان قیمت کیش

 1. مجموعه پارس سافاری : این مجموعه دارای امکانات زیادی به همراه تفریحات متنوع برای سنین مختلف می باشد.

خرید تور کیش از تهران با نسیم بهشت 724  

زمانی که شما تصمیم می گیرید که به یک مقصد مشخصی سفر کنید برای اینکه بتوانید در زمانی که در آن شهر هستید از تمامی مکان های دیدنی و جذاب دیدن کنید نیاز دارید که یک راهنما در کنار خود داشته باشید معمولا افرادی که با تور سفر میکنند می توانند لذت بیشتری از سفر خود ببرند از این جهت خرید تور کیش اهمیت ویژه ای در دیدگاه مسافران و گردشگران پیدا می کند. جزیره کیش نیز از مقصد های گردشگری مسافران داخلی و خارجی است که جاذبه های گردشگری طبیعی و تفریحی زیادی دارد. به همین دلیل بهتر است خرید تور کیش را از نسیم بهشت 724 داشته باشید تا با همراهی لیدرتور های مجرب و حرفه ای بهترین مناطق گردشگری کیش با اطلاعات کامل گردشگری در اختیارتان قرار داده شود. همچنین در زمان اقامت خود در جزیره زیبای کیش، نسیم بهشت 724 شعبه کیش به آدرس بازار ونوس، طبقه اول غرفه TS113با شماره 4425630-0764 آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست های شما مسافران عزیز خواهد بود. با خرید تور کیش نسیم بهشت 724 تجربه ای متفاوت از سفر به این جزیره دوست داشتنی داشته باشید و روی  همراهی 24 ساعته ما حساب کنید.

date_range دوشنبه 29 مهر 1398 remove_red_eye 2203 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0