{{ctrl.notification}}
خرید بلیط هواپیمای تهران آبادان از نسیم بهشت 724

اگر با خرید بلیط هواپیمای تهران آبادان سفر به آبادان را آغاز می کنید باید بدانید برای خرید بلیط هواپیما مناسب و ارزان چه راه هایی وجود دارد، مسیر پروازی مورد نظرتان چه ایرلاین هایی ارائه می دهد و چه خدماتی در طول پرواز دریافت خواهید کرد؟  حتی گاهی به دلیل تاخیر در پرواز مجبورید چند ساعت در فرودگاه منتظر بمانید و در این مدت می توانید از چه امکانات فرودگاه استفاده می کنید. وقتی آبادان را برای سفر انتخاب می کنید باید درباره این شهر، اطلاعات وضعیت آب و هوا، جاذبه های گردشگری، هتل های اقامتی، رستوران ها، مراکز خرید و غیره را داشته باشید. اگر قصد خرید بلیط هواپیمای تهران آبادان را دارید با نسیم بهشت 724 تا پایان این مقاله همراه باشید.

خرید ارزان بلیط هواپیما تهران ابادان از نسیم بهشت 724

هر آنچه که در خرید بلیط هواپیمای تهران آبادان نیاز دارید

در این بخش از مقاله نسیم بهشت 724 هر آنچه را که قبل و بعد از خرید بلیط هواپیمای تهران آبادان نیاز دارید را بیان می کند تا سفری مطمئن و آرامی را در کنار همسفران خود تجربه کنید. به همین منظور در سه بخش جداگانه اطلاعاتی که در ز مان خرید بلیط هواپیما بر انتخاب شما موثر هستند را معرفی خواهیم کرد.

ایرلاین های مسیر تهران آبادان

قبل از خرید بلیط هواپیمای تهران آبادان باید ابتدا مسیر پروازی خود را که مشخص می کنید بررسی کنید در مسیر پروازی تهران آبادان چه ایرلاین هایی با چه کیفیتی فعالیت دارند؟ همچنین اطلاعات فرودگاه تهران و آبادان کمک می کند تا بتوانید در صورت بروز تاخیر در پرواز از امکانات رفاهی فرودگاه استفاده کنید. مسافرانی که مسیر تهران آبادان را برای سفر انتخاب کرده اند این بخش از مقاله را با دقت مطالعه نمایند.

مسیر پروازی تهران آبادان سه ایرلاین کیش ایر، ایران تور و آسمان در حال فعالیت هستند. قبل از خرید بلیط هواپیما تهران آبادان باید بدانید که هر کدام از ایرلاین ها چه امکاناتی در طول پرواز برای مسافران خود مهیا کرده اند؟ هر سه ایرلاین دارای کلاس اکونومی و بیزینس هستند ولی در مسیر پروازی تهران آبادان فقط شرکت هواپیمایی آسمان کلاس بیزینس را دارد و دو ایرلاین دیگر فقط کلاس اکونومی را برای مسافران فراهم کرده اند.

خرید ارزان بلیط آبادان از نسیم بهشت 724

اگر می خواهید در طول پرواز استراحت کنید کلاس بیزینس آسمان برای خرید بلیط هواپیمای تهران آبادان انتخاب کنید و اگر هزینه برای شما ملاک است می توانید کلاس های اکونومی هر یک از سه ایرلاین را خریداری نمایید. توجه داشته باشید اگر می خواهید بلیط ارزان هواپیمای تهران آبادان را تهیه کنید، می توانید بلیط های لحظه آخری که توسط آژانس های مسافرتی ارائه می شود را خریداری کنید.

امکانات فرودگاه مهرآباد

حال که ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کردید نیاز است که راجع به فرودگاه هایی که ایرلاین ها در آن ها پرواز را انجام می دهند اطلاعاتی داشته باشید در مسیر تهران آبادان شرکت های هواپیمایی از فرودگاه بین المللی مهرآباد پرواز می کنند و در فرودگاه بین المللی آبادان فرود می آیند. شما می توانید با مترو، اتوبوس، تاکسی و خودرو شخصی خود به فرودگاه مهرآباد بروید پس از ورود، به ترمینال شماره 4 مراجعه کنید. این ترمینال پرواز های خروجی از تهران به سایر شهر های ایران را تحت پوشش دارد. در صورت تاخیری در پرواز می توانید از امکانات باکیفیت این ترمینال که شامل رستوران، کافی شاپ، سالن انتظار، جایگاه پذیرایی و غیره می باشد استفاده کنید. برای رفاه مسافران در جلوی این ترمینال پارکینگ طبقاتی ساخته شده تا مسافران بتوانند با خودرو شخصی مستقیما به ترمینال بروند.

برای خرید ارزان بلیط هواپیما کلیک کنید

امکانات فرودگاه بین المللی آبادان

پس از پرواز از تهران شهر های مختلفی را پشت سر می گذارید و در فرودگاه بین المللی آبادان فرود می آیید. این فرودگاه یکی از فرودگاه های قدیمی ایران که همزمان با ملی شدن صنعت نفت در سال 1320 احداث شده که در حال حاضر در این فرودگاه بین المللی در هر هفته، نزدیک به 110 پرواز داخلی و خارجی صورت می گیرد. فرودگاه آبادان در بخش توریستی منطقه اروند واقع شده که برای رفتن از فرودگاه به داخل شهر تاکسی های متعددی وجود دارد که معمولا نرخ این تاکسی ها بین راننده و مسافر توافقی است. امکانات فرودگاه بین المللی آبادان عبارتند از : دفاتر آژانس های مسافرتی، نمازخانه، پارکینگ، فروشگاه های مختلف، رستوران و غیره.

خرید ارزان بلیط هواپیمای تهران آبادان از نسیم بهشت 724

خرید بلیط هواپیمای تهران آبادان

حال زمان آن رسیده تا بلیط خود را از ایرلاین دلخواه خریداری کنید در هنگام خرید بلیط هواپیما باید به نکاتی توجه کنید زیرا هر ایرلاین قوانین خاصی را برای مسافران مشخص کرده اند که با رعایت چند نکته می توانید به سادگی قوانین هر ایرلاین را به درستی رعایت کنید. که به طور مختصر این نکات را در ادامه بیان می کنیم.

  •  در ابتدا مسافران برای خرید بلیط هواپیمای تهران آبادان از نسیم بهشت 724 به جستجو بلیط مورد نظر می پردازند. هنگام جستجو ایرلاین های مختلفی را مشاهده می کنند که هر کدام بلیط تهران اهواز را به فروش می رسانند توجه کنید بلیطی را انتخاب کنید که مناسب ترین قیمت یا بهترین خدمات را ارائه می دهد، در این زمینه ملاک قیمت یا کیفیت خدمات پرواز دست شما است که چه انتظاری از پرواز ایده آل دارید.
  • خرید بلیط هواپیمای تهران آبادان در هر ایرلاینی، دارای مشخصاتی از قبیل نوع بلیط، کلاس پرواز، زمان پرواز، مدت پرواز و غیره است. از آن جا که بسیاری از مسیر های پروازی ممکن است بعضی از امکانات را نداشته باشند به همین منظور در بلیطی که به فروش می رسد امکانات و خدمات را مشخص می کنند. بعنوان مثال در مسیر پروازی ایرلاینی فقط کلاس اکونومومی وجود دارد و یا در زمان خاصی مسیر تهران آبادان را انجام می دهد که می توان در هنگام خرید بلیط آن را مشاهده کرد.
  • در هنگام خرید بلیط تهران آبادان باید مشخصات مسافر به درستی وارد شود زیرا در تمامی ایرلاین ها قبل از ورود به گیت، مشخصات درج شده بر روی بلیط را بررسی می کنند. در صورت مغایرت اجازه پرواز را به مسافر نمی دهند.
  • قوانین بار یکی از مهمترین بخش هایی است که باید به آن توجه شود. ایرلاین ها قوانین بار تعیین شده ای را برای پرواز های خود در نظر می گیرند که بیشتر مربوط به بار های مجاز، غیر مجاز، ابعاد بار و وزن بار می شود. توجه داشته باشید، ممکن است قوانین برای هر مقصد متغیر باشد هنگام خرید بلیط هواپیمای تهران آبادان قوانین بار را به دقت مطالعه کنید. بار غیر مجاز به باری گفته می شود که احتمال آسیب رساندن به هواپیما و مسافران را دارد مانند مواد شیمایی، مواد اسیدی، وسایل برنده، تیز و غیره.

نکات مهم قبل از آغاز سفر هوایی

  • بعد از آن که بلیط خود را خریداری کرده اید تا زمان پرواز بررسی کنید در صورت تاخیر و یا کنسل شدن پرواز از شرایط جدید مطلع شوید.
  • لازم است توجه کنید بسیاری از ایرلاین ها زمان حضور در فرودگاه را برای مسافران تعیین می کنند تا قبل از پرواز بتوانند بلیط و بار همه مسافران را بررسی نمایند.
  • نسیم بهشت 724 پیشنهاد می کند برای آن که از پرواز جا نمانید حتما در زمان مقرر در فرودگاه حضور پیدا کنید.
  • در مدتی که منتظر پرواز هستید می توانید از امکاناتی که فرودگاه در اختیار شما قرار داده استفاده کنید.
  • چمدان و بار خود را به مسئول باربری ایرلاین تحویل دهید تا مورد بررسی قرار گیرد.
  • در صورت تاخیر در پرواز به دلیل مشکلاتی فنی هواپیما یا شرایط جوی خونسردی خود را حفظ کنید و به توضیحات مسولین پرواز گوش دهید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیمای ابادان از نسیم بهشت 724

معرفی شهر زیبای آبادان

آبادان شهری فوق العاده و زیبای استان خوزستان است که نمی توان از جاذبه های این شهر به سادگی عبور کرد. بسیاری از جاذبه های گردشگری، تاریخی و طبیعی در آبادان است که هرگز در سفر به آبادان فرصت دیدن آن ها را از دست ندهید. آبادان جزء شهر های جنوبی ایران که عمدتا دارای آب و هوای گرم و مرطوب است. اگر می خواهید از تهران به این شهر سفر کنید بهترین زمان برای گردش و تفریح فصل پاییز و زمستان است. زیرا دمای هوا در این فصول بسیار مناسب و هوا معتدل بوده و می توانید یک گردش متفاوت را در دل زمستان تجربه کنید.

مردم محلی خونگرم و مهربان آبادان، همیشه میزبانان خوبی برای مسافران و گردشگران بوده اند. روحیه شاد و سرزنده اهالی آبادان موجب شده خاطره فراموش نشدنی را مسافران از آبادان در خاطر خود داشته باشند. آبادان برای پذیرش بیشتر مسافران هتل های با کیفیتی را فراهم آورده تا مسافران بتوانند اقامتی بی نظیر را در سفر به آبادان تجربه کنند.

هتل پارس کاروان سرای، هتل پارسیان، هتل امیر کبیر و غیره که جزء بهترین و مدرن ترین هتل های آبادان هستند فضای هتل ها اقامت رویایی را برای مسافران رقم می زنند رستوران ها و کافی شاپ ها غذاها و نوشیدنی های خوش طعم و خوش مزه ای را ارائه می دهند پیشنهاد می کنیم حتما غذاهای محلی و فوق العاده آبادان را امتحان کنید. امکانات متنوعی را هتل ها برای مسافران تدارک دیده اند تا در مدت اقامت خود هر آنچه که مسافران نیاز دارند بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

رزرو هتل در ابادان با نسیم بهشت 724

جاذبه های گردشگری آبادان

هنگام گردش در شهر از بازارهای محلی و تماشایی دیدن کنید تا بیشتر با مردم محلی انس بگیرید و با فرهنگ و آداب و رسم آنان آشنا شوید. زمانیکه در کنار اروند قدم می زنید از مسجد قدیمی رنگونی ها که در نزدیکی مرز ایران و عراق است دیدن کنید این مسجد قدیمی توسط مهاجران رنگون میانمار ساخته شده که معماری آن الهام گرفته از معماری هند است و داراری گچ بری های فوق العاده و شاهکار که هر گردشگری را به خود جذب می کند. پس از دیدن مسجد رنگون ها به سمت آرامگاه ارامنه بروید منطقه ای شاهکار و بی نظیر که ارامنه آبادان در آن جا سکونت دارند آرامگاه در نزدیکی اروند قرار گرفته که در آن سنگ قبر هایی با نوشته های ارمنی در این آرامگاه به چشم می خورد.

یکی از جاذبه های فرهنگی هنری آبادان می توان به سینما نفت اشاره کرد این بنایی قدیمی از زمان جنگ جهانی دوم همچنان پا برجاست. سینما نفت میزبان خوبی برای علاقمندان به بنای تاریخی و فرهنگی در تمام سال ها فعالیتش بوده است. کلیسای سورت گاراپت یکی از زیباترین کلیسا ها ایران که در زمان جنگ آسیب جدی به آن وارد شد که پس از جنگ مرمت و بازسازی آن انجام گرفت. در این کلیسا هر سال مراسم مختلفی برای مسیحیان برگزار می شود و بسیاری از مسیحیان سراسر کشور گاه برای انجام مراسم های ویژه خود به این کلیسا می آیند. از دیگر جاذبه های آبادان می توان به جزیره مینو، رودخانه بهمن شیر، قدمگاه امام رضا (ع) و غیره اشاره کرد که توصیه می کنیم در سفر به آبادان برای یکبار هم که شده به این اماکن سر بزنید.

صنایع دستی آبادان

صنایع دستی آبادان یکی از معروف ترین و مشهورترین صنایع دستی است که گردشگران و توریست های این شهر به عنوان یادگار ارزشمند با خود از آبادان می برند. عمده صنایع دستی مردم محلی مربوط به حصیر بافی بوده که از این کار محصولات متنوعی از قبیل حصیر، کلاه آفتابی، بادبزن، سبد نان و خورجین خرما را تولید می کنند. اگر می خواهید سوغاتی خوش مزه ای از این شهر برای دوستان و آشنایانتان ببرید خرما و ماهی های دریای خلیج فارس بهترین انتخاب برای شما خواهد بود در آبادان می توانید انواع ماهی مانند حلوا سفید، راشگو، شوریده، هامور، کفشک، شیر و غیره را مشاهده کنید که هر یک از این ماهی ها طعمی متفاوت را به همراه دارند.

خرید بلیط هواپیما ابادان با کمترین قیمت در نسیم بهشت 724

خرید ارزان بلیط هواپیمای تهران آبادان

آژانس مسافرتی نسیم بهشت 724 همواره در تلاش است تا در مقالات خود برای مسافران و گردشگران مسیر های پروازی اطلاعات جامع و مفیدی را ارائه دهد تا بتوانند سفری خوب و عالی را برنامه ریزی کنند و تجربه ای متفاوت تر از سفر را برای خود رقم بزنند. خرید ارزان بلیط هواپیمای تهران آبادان اولین گام برای سفر بوده که در این مقاله برای مسافران این مسیر اطلاعات کامل و مختصری ارائه شد. همواره نسیم بهشت 724 در تمامی مراحل سفر همراه شما خواهد بود و هر آن چه که مورد نیاز شما از یک پرواز ایده آل است را فراهم آورد. برای خرید ارزان بلیط هواپیمای تهران آبادان می توانید، با خرید بلیط های لحظه آخری، از خرید به صرفه بلیط هواپیما از نسیم بهشت 724 بهره مند شوید. نسیم بهشت 724 همواره سفر خوشی را برایتان به آبادان آرزومند است.

date_range شنبه 25 آبان 1398 remove_red_eye 1062 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0