{{ctrl.notification}}
خرید بلیط هواپیمای تهران بندر عباس از نسیم بهشت 724

چنانچه قصد سفر از تهران به بندرعباس را دارید می توانید برای خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس از نسیم بهشت ۷۲۴ کمک بگیرید، زیرا می توانید تمامی سفرهای هوایی این خطوط را با ارزانترین قیمت از شرکت های هواپیمایی مختلف خریداری کنید. در این مقاله نسیم بهشت ۷۲۴ تمایل دارد تا شما را در رابطه با پرواز هوایی تهران بندرعباس و جزئیات مهم آن بیشتر آشنا کند تا بتوانید با خرید ارزان بلیط هواپیمای تهران بندر عباس سفر خوب و ایمنی را برای خود یا همراهانتان ترتیب دهید.

همیشه خاطراه ها و تجربه های بسیار خوشایندی را برای مسافران به همراه داشته است و از آنجایی که بندرعباس جزو شهرهای جنوبی می باشد که به جزایر مختلف راه دارد، یکی از مکان های گردشگری و توریستی در جنوب به حساب می ‌آید. همچنین در تعطیلات نوروز و پاییز مقصد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است.

بسیاری از افرادی که تمایل دارند به بندر عباس سفر کنند برای شرکت در جشنواره‌ ها و رویداد های سنتی مانند جشنواره خرید، جشنواره خلیج فارس، مراسم سنگ زنی این مقصد را انتخاب می کنند. در این صورت اواخر اسفند و ایام نوروز بهترین پیشنهاد برای زمان سفر آن ها است. آیین ‌های دیگری نیز در بندر عباس برگزار می ‌شود، که باعث جذابیت بیشتر این مقصد برای مسافران و توریست ها و رونق گردشگری در ایام خاص در این شهر می ‌شوند. اگر قصد بازدید از این جشنواره ها را دارید باید خیلی زود خرید بلیط هواپیمای تهران بندر عباس خود را انجام دهید زیرا به زودی بلیط ها به فروش می رسند و این فرصت ر ا از دست خواهید داد. اگر شهر بندر عباس مقصد سفر شما از تهران است بهتر است بدانید این شهر دارای هتل ‌هایی با خدمات مختلف اقامتی است و گزینه‌ های ایده آلی برای اقامت و اسکان مسافران دارد.

 مدت زمان پرواز هواپیما تهران به بندرعباس

مدت زمان پرواز هواپیما از تهران به بندرعباس به صورت میانگین 1 ساعت و ۴۵ دقیقه است. مسافرانی که قصد سفر از تهران به بندر عباس را دارند اگر تمایل سفر های دو مسیره دارند بهتر است حداقل 3 ساعت بین دو پرواز فاصله بیاندازند تا در صورت تأخیر پروازها، مسیر دوم خود را از دست ندهند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیمای تهران بندر عباس از نسیم بهشت 724

اطلاعات فرودگاه مهرآباد

  • همانطور که می‌دانید فرودگاه مهرآباد تهران از پر تردد ترین فرودگاه ها در ایران است که در چند سال اخیر فقط پروازهای داخلی از این فرودگاه انجام می شود. فرودگاه مهرآباد در قسمت جنوب غربی تهران در نزدیکی میدان آزادی و در خیابان معراج واقع شده است. این فرودگاه مجهز به سامانه‌ های آی ‌ال‌ اس و وی ‌او آر است.
  • فرودگاه مهرآباد دارای 6 ترمینال می باشد و ترمینال شماره ی 1 آن به پروازهای خروجی شرکت های هوایی کیش ایر و زاگرس، ترمینال شماره 2 آن به پروازهای ورودی و خروجی شرکت های هواپیمایی آتا، قشم، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایرتور و ترمینال 3 و 5 ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره تعلق دارد. در مورد ترمینال شماره 4 هم باید بدانید که این ترمینال برای پروازهای خروجی شرکت های آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد و ترمینال شماره 6 هم به پروازهای ورودی ایرلاین های آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.
  • دسترسی به فرودگاه مهرآباد از راه مترو از طریق ایستگاه پایانه 1 و 2 امکان پذیر است. این ایستگاه که یکی از ایستگاه های خط 4 متروی تهران است، در خیابان معراج، فرودگاه مهرآباد و رو به روی پایانه 2 قرار دارد. ایستگاه دیگر نیز مربوط به پایانه 4 و 6 است که در داخل فرودگاه و جنب پایانه 6 واقع شده است.
  • پایانه های فرودگاه مهرآباد مانند هر مکان مشابه دیگری، امکاناتی نظیر رستوران و فروشگاه دارد تا به مسافرانی که انتظار پرواز خود را می کشند خدمات ارائه دهند. رستوران، فست فود، کافی شاپ، دستگاه ATM، بانک، فروشگاه های سوغاتی، همچنین نمازخانه و اتاق مادر و کودک نیز در فرودگاه مهرآباد وجود دارد.

 اگر تا به حال به فرودگاه مهرآباد نرفته اید باید اطلاع داشته باشید که نزدیک ترین میدان شهر به فرودگاه میدان آزادی است. اگر بتوانید خود را به میدان آزادی برسانید از طریق خیابان معراج به راحتی می توانید به فرودگاه دسترسی داشته باشید.

 اطلاعات فرودگاه بندر عباس

 یکی از مهم ترین فرودگاه های کشور از نظر موقعیت استراتژیک و بندری، فرودگاه بندر عباس می باشد که در استان هرمزگان واقع شده است. در زمینه ورود کالا و مسافران فعالیت این فرودگاه بسیار گسترده است و به عنوان دروازه هوایی ایران به حساب می آید. فاصله فرودگاه تا مرکز شهر ۵.۸ کیلومتر است و از پر تردد ترین فرودگاه های ایران به حساب می آید. فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای یک ترمینال اصلی است که برای پروازهای ورودی و خروجی استفاده می شود .

از دیگر موارد موجود در این فرودگاه مجتمع تجاری، بخش اشیا گمشده، شعبه ‌های بانک، رستوران و کافی شاپ و غیره می باشد. از بندرعباس به سمت فرودگاه ماشین و تاکسی وجود دارد و به راحتی می‌توانید خود را به فرودگاه برسانید. این فرودگاه با نام فرودگاه بین ‌المللی شهداى پرواز ۶۵۵ هما هم شناخته شده است و شرکت ‌های هواپیمایی و مقصد های پروازی این فرودگاه از قرار زیر است:

هواپیمایی آتا، هواپیمایی اترک، هواپیمایی کاسپین، فلای ‌دبی، ایران ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی نفت ایران، کیش ایر تور، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی قشم و هواپیمایی زاگرس

خرید آنلاین بلیط هواپیمای بندر عباس از نسیم بهشت 724

ایرلاین های خطوط پروازی تهران به بندر عباس

از جمله ایرلاین هایی که پرواز تهران به بندرعباس را انجام می دهند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کیش ایر
  2. ایر تور
  3. زاگرس
  4. ماهان
  5. وارش

خرید ارزان لیط هواپیما تهران بندر عباس

یکی از مهمترین مواردی که در خرید بلیط هواپیمای تهران بندر عباس باید مد نظر قرار داشته باشد کلاس پروازی هواپیما است که هر مسافر با توجه به قیمت بلیط هواپیمایی که می ‌تواند پرداخت کند فیلتر را انتخاب می کند. در این لیست قیمت های خیلی کم را نیز می توانند مشاهده و خریداری کنند. نسیم بهشت ۷۲۴ نیز در قسمت خرید بلیط هواپیمای تهران بندر عباس فیلترهایی قرار داده تا با توجه به خدمات مورد انتظار، مسافران بتوانند بلیط پرواز مورد نظر خود را خریداری کنند. مسافر می ‌توانند برای خرید ارزان بلیط هواپیما در لیست قیمت فیلتر جستجو مبلغی که می ‌خواهند را وارد کنند و جستجو را انجام دهند و نسیم بهشت ۷۲۴ لیست ارزانترین بلیط های هواپیمایی تهران بندرعباس را در اختیار آن ها قرار می دهد و آن ها می‌ توانند با توجه به شرایط و بودجه ‌ای که در اختیار دارند نوع بلیت خود را انتخاب کنند.

خدمات ایرلاین های مسیر پروازی تهران بندر عباس

 مسافرانی که در خرید بلیط هواپیما محدودیتی ندارند و قیمت برایشان مطرح نیست می توانند با خرید بلیط هواپیما از کلاس بیزینس یا فرست کلاس تجربه ی یک پرواز لذتبخش را داشته باشند. هرچه قیمت پرواز ها بیشتر می شود فضای استراحت و نشیمن و امکانات بیشتری در اختیار مسافران قرار می‌ گیرد و در عوض اگر قیمت پایین‌تر باشد خدمات محدودتر می شود و وارد محدوده ی کلاس های اکونومی و یا اقتصادی می‌ شود.  می‌توانید با توجه به بودجه خود خرید بلیط را انجام دهید. در بعضی ایرلاین ها این خدمات فراهم شده که مسافران بتوانند با توجه به رژیم غذایی خود غذا سفارش دهند که برای استفاده از این خدمات می توانند چند روز قبل از پرواز رژیم غذایی خود را با ایرلاین مورد نظر درمیان بگذارند.

خرید انلاین بلیط هواپیما تهران بندر عباس از نسیم بهشت 724

امنیت پرواز خطوط هوایی تهران بندر عباس

در مورد بررسی امنیت سهل انگاری نکنید و بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیمای تهران بندر عباس کیفیت پروازها را در وهله ی اول مورد بررسی قرار دهید. امنیت خطوط هواپیمایی مورد نظر شما مهم ترین مسئله در سفر است و قبل از اقدام به خرید اطلاعات کافی در این زمینه کسب نمایید.

عوامل مختلفی در بر هم زدن امنیت پرواز سهیم هستند که از جمله آن ها می ‌توان ایجاد مانع برای هواپیما و تخریب و تهدید هواپیما و غیره اشاره کرد. این عدم امنیت می تواند بر اثر عوامل انسانی باشد یا محیطی و یا ماشینی. با خرید بلیط هواپیما تهران بندر عباس از نسیم بهشت ۷۲۴ امنیت پرواز خطوط هوایی کاملا تایید شده و می توانید تجربه یک سفر امن و بی خطر را در این خطوط هوایی تجربه کنید.

آب و هوای بندر عباس

 با توجه به این که بندر عباس در قسمت جنوبی ایران واقع شده آب و هوای گرمی دارد. خصوصاً در فصل تابستان آب و هوای گرم و شرجی در این شهر طاقت فرساست و دمای آن به 33 تا 45 درجه سانتیگراد هم می رسد.

فصل تابستانی در بندر عباس گرم و طولانی است و حدود 9 ماه به طول می انجامد و در بهار گرما و رطوب هوا نسبت به تابستان کمتر است، اما نسبت به نقاط دیگر کشور باز هم گرم است. در تابستان هم همانطور که گفتیم دارای هوای بسیار گرم و شرجی است. در فصل پاییز آب و هوای مناطق جنوبی کشور نسبت به بقیه ی نقاط کشور گرمتر است. معمولا در روزهای پایانی فصل پاییز سفر گردشگران و توریست ها به این شهر زیبا آغاز می شود. در فصل زمستان هوای بندر عباس معتدل و مناسب برای گردشگری و تفریح می باشد.

خرید بلیط اینترنتی تهران بندر عباس از نسیم بهشت 724

بهترین زمان سفر به بندر عباس

 یکی از بهترین شهرها برای گردشگری در استان هرمزگان، بندر عباس است و تمام کسانی که این استان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از زمان مناسب سفر به بندر عباس دارند. برای آگاهی از بهترین زمان سفر به بندرعباس باید در نظر داشته باشید که با توجه به اینکه آب و هوای بندر عباس جزو آب و هوای گرم کشور است، گرم ترین زمان برای سفر به این شهر تیر و مرداد ماه است و دمای آن بسیار بالاست و بهتر است در فصل‌های سرد به بندر عباس سفر کنید.

سردترین دما در دی ماه و اوایل بهمن می باشد.

 بهترین زمان سفر به بندرعباس از اوایل آذر تا اوایل فروردین ماه است که دما در بهترین حالت خود قرار دارد و به صورت متوسط از ۱۸ تا ۲۳ درجه سانتی‌گراد است. بنابراین بهتر است برای خرید بلیط هواپیمای تهران بندر عباس فصل پاییز و زمستان را انتخاب کنید. سوغات بندر عباس خرما، مرکبات، ماهی، میگو و صنایع دستی مانند گلابتون دوزی، حصیربافی، پارچه سوزن دوزی شده و صنایع دریایی می باشد. بی شک تجربه ی این سفر بندر عباس تا مدت ها در ذهن شما باقی خواهد ماند.

خرید بلیط هواپیما تهران بندر عباس

برای خرید بلیط هواپیمای تهران بندر عباس از نسیم بهشت 724 بهتر است همیشه در زمان مناسب یا کمی زودتر از موعد اقدام به خرید بلیط کنید تا بتوانید در همان تاریخ هایی که انتظارش را دارید بلیط مورد نظر را خریداری کنید. هنگام خرید بلیط هواپیمای ایرلاین مورد نظر خود، به سیستمی یا چارتری بودن بلیط دقت داشته باشید و علاوه بر آن قیمت بلیط و تخفیفات چارتری و غیره را در نظر بگیرید. خوشبختانه با خرید بلیط از نسیم بهشت 724 انواع بلیط هواپیما، در تاریخ ها و شرایط مختلف در دسترس شما قرار می گیرد و کمترین قیمت ها را به شما پیشنهاد می دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید خرید بلیط خود را انجام دهید.

خدمات آنلاین نسیم بهشت ۷۲۴ این امکان را در اختیار مسافران قرار می دهد که خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای تمامی خطوط پروازی را انجام دهند و اگر در این پروسه با هرگونه مشکلی مواجه شدند به آن ها راهنمایی های لازم را ارائه می دهند. در واقع یکی از مهمترین مزایای خرید بلیط هواپیما از نسیم بهشت ۷۲۴ آسودگی خاطر مسافران از پشتیبانی مداوم کارشناسان این شرکت هواپیمایی است.

 امیدوارم با خرید بلیط هواپیمای تهران بندر عباس از نسیم بهشت ۷۲۴ تجربه یک سفر امن و بی خطر و سرشار از شادی را در در کارنامه سفرهای خود ثبت کنید و با رضایتمندی از این ایرلاین انتخابی، سفرهای بعدی خود را نیز به ما بسپارید.

 

date_range یکشنبه 26 آبان 1398 remove_red_eye 1213 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0