{{ctrl.notification}}
خرید بلیط هواپیمای تهران کیش از نسیم بهشت 724

بسیاری از مسافرت ها با خرید بلیط هواپیمای تهران کیش، سفر خود را به جزیره زیبای کیش آغاز می کنند. هنگام خرید بلیط هواپیمای تهران کیش باید مجموعه نکاتی را مد نظر قرار دهید در مسیر پروازی شما چه ایرلاین هایی پرواز می کنند؟ فرودگاه مبدا و مقصد چه امکاناتی دارد؟ اگر ایرلاین مورد نظر در آن مسیر وجود نداشته باشد کیفیت ایرلاین های دیگر چگونه است؟ نسیم بهشت 724 پیشنهاد می کند بهترین زمان سفر خود را قبل از هر اقدامی تعیین نمایید، روش های خرید ارزان بلیط هواپیمای تهران کیش را بدانید و از خدمات طی مسیر ایرلاین های مختلف اطلاع یابید.

خرید ارازن بلیط هواپیمای کیش از نسیم بهشت 724

ایرلاین های مسیر تهران کیش

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای تهران کیش را دارید بهتر است بدانید چه ایرلاین هایی در مسیر هوایی فعال هستند. در پرواز تهران کیش ایرلاین های نظیر کیش ایر، ایرتور، زاگرس، تابان، ساها، ماهان، آسمان، معراج، کاسپین و وارش آماده خدمات رسانی به مسافران بوده که می توانید هر یک از این شرکت های هواپیمایی را برای سفر خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید در این مسیر ناوگان های هوایی مختلف علاوه بر کلاس اکونومی از کلاس بیزینس نیز برخوردار اند که مسافران برای راحتی بیشتر می توانند این کلاس پروازی را خریداری کنند. در ادامه به معرفی تعدادی از ایرلاین های مسیر تهران کیش خواهیم پرداخت تا بتوانید بهترین ایرلاین را برای سفر خود انتخاب کنید.

 • هواپیمایی آسمان : این شرکت بیش از سی سال فعالیت رو به رشد در زمینه حمل و نقل هوایی کشور را به عهده داشته و میلیون ها مسافر را در داخل و خارج کشور جا به جا کرده است. آسمان از باکیفیت ترین ناوگان برخودار بوده که ناوگان این ایرلاین شامل ایرباس ای 320، ایرباس ای340، بوئینگ 727، بوئینگ 737، فوکر 100 و ای تی آر72 می شود. کترینگ آسما موفق به دریافت استاندارد های سازمان بهداشت جهانی، تجارت جهانی و اتحادیه شده که این نشان از کیفیت غذای این ایرلاین است.
 • هواپیمایی معراج : اگر می خواهید ایرلاینی را برای سفر انتخاب کنید که در کارنامه خود کمترین تاخیر را داشته هواپیمایی معراج بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. معراج رکوردار طولانی ترین پرواز ایرانی را به نام خود ثبت کرده است. معراج در سال 1389 پس از دریافت مجوز سازمان هواپیمایی کشور فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حال حاضر این ایرلاین با 11 فروند هواپیما در آسمان ایران فعالیت بوده که در تلاش است تا برد پرواز های خود را با افزایش فروندهای مختلف توسعه دهد. قطب اصلی این شرکت هواپیمایی فرودگاه مهرآباد و قطب دوم آن فرودگاه بین المللی کیش و هاشمی نژاد است.
 • هواپیمایی کیش ایر : در سال 1370 برای توسعه گردشگری در جزیره کیش شرکت هواپیمایی کیش ایر شروع به کار کرد. کیش ایر با 14 فروند هواپیما که شامل دو فروند ایرباس 321، دو فروند ایرباس 320، 7 فروند ام دی و سه فروند هواپیمای فوکر 100 می شود که کمک خوبی برای رشد گردشگری در این جزیره زیبا کرده است. البته عوامل دیگر هم در رشد جزیره دخیل بوده که یکی از این عوامل شرکت هواپیمایی کیش ایر است. هواپیمایی کیش ایر بزگترین کترینگ را دارا می باشد که با کمک تکنولوژی و رعایت استاندارد ها ساخته شده است.

خرید بلیط هواپیما از نسیم بهشت 724

 • هواپیمایی ایرتور : این شرکت هواپیمایی توسط شرکت ایران ایر راه اندازی شده که پرواز های داخلی و خارجی متنوعی را پوشش می دهد این ایرلاین محبوب در سال 1351 فعالیت خود را آغاز و پس از ده سال اقدام به برگزاری تور هایی به شهر مشهد کرد. پس از مشهد تورهای خارجی از قبیل شارجه، دبی، چین، هند، کوالالامپور و سنگاپور را راه اندازی نمود. آبادان، بندرعباس، بوشهر، بندر چهاربهار، دزفول، اصفهان، کرمانشاه، مشهد و غیره از مقاصد داخلی ایرتور است. در دی ماه 1396 به عنوان کم تاخیرترین ایرلاین معرفی شده است. بار مجاز برای هر مسافر داخلی حداکثر 20 کیلوگرم است. 
 • هواپیمایی کاسپین : کاسپین یک شرکت هواپیمایی خصوصی است که از سال 1372 فعالیت می کند.  مقر اصلی آن فرودگاه بین المللی مهرآباد بوده که بیش از 300 پرواز داخلی و خارجی را به 20 مقصد تحت پوشش خود قرار داده است. قوانین بار شرکت هواپیمایی کاسپین برای مسافران داخلی مشخص کرده و مسافران می توانندحداکثر 20 کیلوگرم بار را به قسمت باربری تحویل دهند. طبق قوانین کاسپین فقط کودکان بین رنج سنی 5 تا 11 سال می توانند تحت شرایطی بدون همراه سفر کنند و والدین کودکان می توانند با مراجعه به شرکت و تکمیل فرم فرزند خود را بدون همراه با این ایرلاین راهی کنند.
 • هواپیمایی وارش : وارش یکی از جوانترین ایرلاین های ایران که از استان مازندران فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به اینکه زمان زیادی از فعالیت آن نگذشته، به خوبی توانسته جایگاه خوبی را در بین ایرلاین ها بدست آورد. از آن جا که بیشتر سفر ها به مقصد شهر های شمالی است وجود این ایرلاین در دیدگاه مسافران و گردشگران ضروری و مهم است. مقاصد پروازی ایرلاین وارش عبارتند از : بندر عباس، اصفهان، ساری، کیش، تبریز، مشهد، اهواز و غیره است.

خرید بلیط نوروزی ارزان قیمت تهران کیش از نسیم بهشت 724

بهترین راه برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش

راه های بسیاری برای خرید بلیط هواپیمای تهران کیش وجود دارد که شا می توانید آن ها را امتحان کنید. در حال حاضر به دلیل مشغله کاری بالا خرید اینترنتی بلیط هواپیما بهترین راه برای سفر است. علاوه بر این که خریدی آسان و راحت بوده و می توان در کمترین زمان بلیط مورد نظر را خریداری کرد. می توان گفت:

 • خرید اینترنتی امکان مقایسه بلیط را بر اساس قیمت به شما می دهد تا بتوانید ارزان ترین بلیط هواپیمای تهران کیش را از معتبر ترین شرکت هواپیمایی که خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد خریداری کنید.
 • علاوه بر قیمت می توانید زمان پرواز دلخواه خود را انتخاب نمایید.
 • توجه کنید زمان پرواز بر قیمت بلیط هواپیما تاثیرگذار است.
 • دیگر عواملی که بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر گذار است، شامل مواردی چون نوع بلیط، نوع کلاس پروازی، خدمات و سرویس دهی در طول پرواز، غذا و کترینگ پرواز می شود.

آشنایی با فرودگاه های تهران

پیشنهاد می کنیم قبل از خرید بلیط هواپیمای تهران کیش با فرودگاه های تهران بیشتر آشنا شوید زیرا ایرلاین ها در ترمینال های خاص پرواز های داخلی خود را انجام می دهند. تهران پایتخت پر جمعیت ایران دو فرودگاه بین المللی بزرگ مهرآباد و امام خمینی را دارد که هر یک از این فرودگاه خدمات و امکانات رفاهی متنوعی را در اختیار مسافران پرواز ها قرار می دهند که در ادامه به معرفی این دو فرودگاه مجهز تهران خواهیم پرداخت.

فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد در سال 1317 و رضا شاه پهلوی احداث شد که در ابتدا با دو ترمینال شروع به کار کرد با افزایش مسافرت های داخلی و خارجی و همچنین افزایش شرکت های هواپیمایی اکنون این فرودگاه دارای 6 ترمینال است. اگر قصد سفر داخلی را دارید بهتر است بدانید:

 • ترمینال 1 پروازهای خروجی شرکت های هواپیمایی چون زاگرس، وارش و کیش ایر را به عهده دارد.
 • ترمینال 2 پروازهای ورودی شرکت های کیش ایر، زاگرس و وارش و پرواز های خروجی شرکت های ایران ایر، آتا، کارون، ایران ایر تور، قشم ایر و معراج را تحت پوشش دارد.
 • ترمینال های 3 و 5 مختص پرواز های حج تمتع و عمره بوده که هم پرواز های ورودی و هم پرواز های خروجی از این دو ترمینال صورت می گیرد.
 • ترمینال 4 مهرآباد خروجی ایرلاین های ماهان، کاسپین، آسمان، تابان ، اترک، پویا ، ساها و سپهران بوده.
 • ترمینال 6 ورودی ناوگان های ایرلاین هایی نظیر ماهان، کاسپین، آسمان، تابان، اترک، ساها، سپهران و پویا است. رستوران، فست‌فود، کافی‌شاپ و ساندویچ، دستگاه خودپرداز، بانک، فروشگاه‌هایی مثل سوغات‌، غرفه کتاب، نمازخانه و اتاق مادر و کودک از امکانات رفاهی ترمینال های فرودگاه مهرآباد است.

خرید ارزان بلیط هواپیمای نوروزی به کیش از نسیم بهشت 724

آشنایی با فرودگاه بین المللی کیش

جزیره زیبای کیش یکی از جزیره های زیبای خلیج فارس بوده که مسافران بسیاری برای رفتن به این جزیره پرواز با ناوگان های هوایی مختلف را در نظر می گیرند. فرودگاه بین المللی کیش میزبان پروازهای داخلی و خارجی بسیاری در طول سال است به همین دلیل خدمات و امکانات رفاهی بی نظیری چون اینترنت، فروشگاه، رستوران، کافی شاپ، امانت بار، بسته بندی بار، خدمات پزشکی، خدمات بانکی، صرافی و غیره می باشد. فرودگاه بین المللی کیش با چهار ترمینال میزبان مسافران داخلی و خارجی است که دو ترمینال مجزا آن یکی پروازهای ورودی و دیگر پرواز های خروجی را پوشش می دهند.

بهترین ایرلاین در مسیر پروازی تهران کیش چه ایرلاینی است؟

شاید برای شما قبل از خرید بلیط هواپیمای تهران کیش این سوال پیش آید که کدام ایرلاین برای این مسیر پروازی در نظر گرفته شده اند؟ باید گفت در این مسیر شرکت های هواپیمایی با کیفیت و امنی وجود دارند که با توجه به نیاز های خود در طول پرواز می توانید هر کدام را که تمایل داشته باشید انتخاب کنید.

جزیره کیش نگینی در دل خلیج فارس

کیش یکی از پر طرفدار ترین مقاصد گردشگری و تفریحی ایرانیان است که بسیاری از مسافران برای گذراندن تعطیلات خود به این جزیره زیبا سفر می کنند. کیش از لحاظ گردشگری و تفریحی بهترین گزینه برای سفر های پاییزی است. اما باید گفت این جزیره زیبا دارای آب و هوایی گرم است به طوری که دما در روزهای گرم سال به بالای 40 درجه سانتی گراد می رسد و زمستان های آن بسیار هوا معتدل تر و خنک تر می شود.

 اگر قصد استفاده از تفریحات آبی این جزیره را دارید باید گفت بهترین زمان سفر به کیش تابستان برای استفاده از تفریحات آبی است و پاییز برای گذراندن بهترین اوقات در روزهای خوش آب و هوا است. زمستان بهترین زمان برای بازدید از مناطق گردشگری سر پوشیده کیش است زیرا در هنگام گردش، دمای بالای هوا و گرمای غیر قابل تحمل را نخواهید داشت. می توانید از این بخش های مختلف جزیره مانند مراکز خرید، مجموعه های تفریحی و گردشگری دیدن کنید.

خرید بلیط هواپیما تهران کیش از نسیم بهشت 724

جاذبه های گردشگری جزیره بی نظیر کیش بسیار تماشایی است که تعدادی از این جاذبه ها شامل کشتی یونانی، ساحل مرجانی، شهر زیرزمینی کاریز، شهر باستانی حریره و غیره می شود. ولی تفریحات آبی این جزیره همواره اولویت بسیاری از مسافران و گردشگران است. اگر به قصد استفاده از تفریح آبی جزیره را دارید حتما شرایط جوی را در نظر بگیرید سپس مقدمات سفر دل انگیز خود را به این جزیره هیجان انگیز بچینید.

در زمان سفر به کیش خرید از مرکز دامون، سارینای 1، بازار مرجان، بازار مروارید، بازار مریم و  غیر را از دست ندهید. در این بازار ها و مراکز خرید برند های معتبر دنیا فعالیت می کنند که د ر هریک از این مراکز حتما کااهای بسیاری در انتظار دیدارتان هستند. پس از یک گردش و خریدی مفرح اگر می خواهید در مکانی آرام و دلنشین استراحت کنید به هتل شایلی، هتل میراژ، هتل سارا، هتل ترنج، هتل ستاره، هتل بزرگ داریوش و غیره سر بزنید تا از  خدمات لوکس و بی نظیر اقامت در کیش بهره مند شوید.

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای تهران کیش از نسیم بهشت 724 را دارید می توانید سفر هیجانی خود را به راحتی با خرید اینترنتی انجام دهید. خرید بلیط هواپیمای تهران کیش از بهترین ایرلاین ها به صورت اینترنتی راهی آسان است که نسیم بهشت 724 آن را در سایت خود برای مسافران فراهم کرده است تا بتوانند از بهترین ایرلاین، بلیط هواپیما خود را تهیه نمایند. در سایت نسیم بهشت 724 امکان مقایسه بلیط را دارید و می توانید ارزانترین بلیط را با کمک فیلتر های قدرتمند جستجو با سرعت بالا در کمترین زمان پیدا کرده و خریداری کنید. پشتیبانی 24 ساعته نسیم بهشت 724 همواره در کنار شما خواهد بود تا حرید بلیط را به راحتی انجام دهید و در صورت ایجاد هرگونه سوالی پاسخگو خواهند بود. همچنین در صورتی که تاییده خرید بلیط هواپیما را بصورت پیامک و ایمیل دریافت نکرده اید می توانید با شمارهای نسیم بهشت 724 تماس حاصل نمایید تا پیگیری های لازم صورت گیرد.

date_range سه شنبه 21 آبان 1398 remove_red_eye 1046 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0