{{ctrl.notification}}
خرید بلیط هواپیمای کیش تهران از نسیم بهشت 724

خرید بلیط هواپیمای پرتردد ترین مسیرهای پروازی برای مسافران، اندکی دشوار است. خرید بلیط هواپیمای کیش تهران نیز از این دسته بلیط ها است که به دلایل مختلفی خرید آن به راحتی امکان پذیر نیست. اگر می خواهید در شلوغ ترین روزهای تعطیلات و یا در زمانی مشخص، پروازی مطمئنی داشته باشید با نسیم بهشت 724 همراه باشید تا تکنیک های خرید بلیط هواپیمای کیش تهران را بدانید و بلیط ایده آل را متناسب با زمان دلخواه خود داشته باشید. همچنین امکاناتی که فرودگاه ها برای مسافران مسن، توانبخش، بیماران خاص و غیره فراهم می کند را بیان خواهیم کرد تا مطابق با خدمات فرودگاه خرید بلیط هواپیما را انجام دهید. محتوای این مقاله نسیم بهشت 724 را انتها دنبال کنید و نکات مهم آن را از دست ندهید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما از نسیم بهشت 724

7 تکنیک خرید بلیط هواپیما

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از برنامه ریزی برای سفر اقدام به خرید بلیط هواپیما کرده که مشاهده می کنید در زمان مورد نظر همه بلیط ها به فروش رفته یا تعداد صندلی های باقی مانده با تعداد همسفرانتان تطابق ندارد. اگر می خواهید بلیط سفر را بدون هیچ گونه مشکلی خریداری کنید 7 تکنیک و روش نسیم بهشت 724 را هنگام خرید بلیط به کار گیرید:

 1. اگر در زورهای خاص قصد سفر دارید بهتر است چند هفته تا یک ماه قبل از تاریخ سفر اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید تا به راحتی بلیط مورد نظر را تهیه نموده و با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهید. گاه در زمان پرتقاضا قیمت ها به طور چشمگیری افزایش می یابد که منجر به لغو برنامه سفر از طرف مسافرین می شود.
 2. در بعضی از خطوط هوایی، ایرلاین های متنوعی پرواز ارائه می دهند. اگر می خواهید در مسیر کیش تهران با ایرلاین دلخواه خود سفر کنید حتما بلیط را از قبل رزرو کنید.
 3. ایرلاین های مسیر پروازی خود را بشناسید و بررسی کنید چه کلاس پروازی در آن مسیر وجود دارد تا بتوانید بلیطی را خرید کنید که تمام نیاز های شما را بر طرف کند.
 4. در مسیر های پر رفت و آمد چندین بار پرواز انجام می شود هنگام خرید بلیط دقت کنید تا زمان مناسب خود را خریداری کنید.
 5. با توجه به همسفران خود قیمت بلیط چارتری و سیستمی را ابتدا بررسی تا بتوانید ارزان ترین بلیط را خریداری کنید.
 6. خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید زیرا این کار امکان مقایسه کامل اطلاعات را برای شما فراهم می کند و می توانید بهترین انتخاب را برای سفر داشته باشید.
 7. پیشنهاد می کنیم در صورتی که برنامه منعطف دارید یا می خواهید با اولین پرواز به مقصد برسید بلیط های لحظه آخر را بررسی کنید زیرا گاهی این بلیط ها با قیمت بسیار پایینی عرضه می شود و می توانید به سادگی کمترین هزینه سفر را داشته باشید. (بلیط لحظه آخری بلیطی است که در نزدیک تاریخ پرواز ارائه می شود و غیر قابل استرداد است. این بلیط توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد.)

خرید بلیط کیش تهران از نسیم بهشت 724

ایرلاین های مسیر کیش تهران

در مسیر کیش تهران همواره ایرلاین های معتبر و مشهور نظیر ماهان، آسمان، زاگرس، ایران ایر و غیره پرواز می کنند و به مسافران خدمات خوبی در طول پرواز ارائه می دهند. اگر شخص بیماری را می خواهید برای درمان با هواپیما به تهران ببرید پیشنهاد می کنیم ایرلاینی را انتخاب کنید که خدمات ویژه بیماران را در لیست خدمات پرواز داشته باشند. قبل از خرید بلیط هواپیمای کیش تهران درباره شرکت های هواپیمایی که در مسیر پروازی شما هستند تحقیق کنید. می توانید برای اطلاع از خدمات ایرلاین هایی ماهان، آسمان، زاگرس، ایران ایر به سایت ایرلاین مورد نظر مراجعه کنید تا از سرویس و خدمات پرواز، کلاس پروازی، سرگرمی ها، غذا و نوشیدنی ها اطلاعات مورد نظر را به دست آورید.

امکانات ویژه فرودگاه های مسیر کیش تهران

فرودگاه ها همواره امکانات مورد نیاز مسافران را قبل و بعد پرواز فراهم می کنند. به طور مثال اگر فردی که در انتظار پرواز است و ناگهان نیاز به خدمات پزشکی پیدا کند می توان به فوریت های پزشکی فرودگاه مراجعه کرد. تاخیر در پرواز یکی از شرایطی است که گاه مسافران با آن رو به رو هستند. جهت رفاه حال مسافران، فرودگاه ها نماز خانه، سالن انتظار، رستوران ها و کافی شاپ، فروشگاه های مختلف ایجاد نموده اند تا در زمان انتظار، مسافران از این امکانات بهره مند شوند. در ادامه با جزئیات امکانات فرودگاه بین المللی مهرآباد و فرودگاه بین المللی کیش بیشتر آشنا می کنیم.

خرید بلیط کیش تهران با کمترین قیمت از نسیم بهشت 724

فرودگاه بین المللی مهرآباد

پرواز مسافران کیش تهران وقتی به فرودگاه بین المللی مهرآباد می رسند می توانند در صورت نیاز از فوریت های پزشکی که در فرودگاه مستقر است استفاده کنند. خدمات پزشکی مهرآباد توسط توافقاتی که بین اداره کل مهرآباد و اورژانس غرب تهران انجام شده در فروگاه فعال است و خدمات پزشکی سرپایی با کیفیتی ارائه می شود. در مواردی که نیاز باشد بیماران را با آمبولانس های مستقر به بیمارستان منتقل می کنند. مترو سریع ترین وسیله عمومی که مسافران می توانند با کمترین هزینه از فرودگاه به داخل شهر بروند. اگر بخواهید از تهران به فرودگاه بروید باید در ایستگاه بیمه، مسیر 4 را سوار شوید. این خط از ساعت 5:30 تا ساعت 22:30 هر 15 دقیقه حرکت می کند و قادر است در روز نزدیک به 70 هزار مسافر را جا به جا کند. توجه داشته باشید که ایستگاه های این قطار در مقابل ترمینال های 2، 4 و 6 توقف دارند.

فرودگاه بین المللی کیش

فرودگاه بین المللی کیش یک از فرودگاه های شلوغ و پر مسافر ایران است که در تمام ایام سال پروازهایی داخلی و خارجی به آن ورود و خروج دارند. در حال حاضر در فرودگاه کیش 13 ایرلاین در حال خدمات رسانی به مسافران و گردشگران هستند که روزانه 10 پرواز به شهر های مختلف ایران و 2 پرواز به کشورهای خارجی انجام می شود. از این فرودگاه می توانید به شهرهایی نظیر تهران، اصفهان، تبریز، مشهد، گرگان، کرمان، بندرعباس، کاشان، ساری و رشت سفر کنید. 115 پروازهای ورودی به فرودگاه بین المللی کیش در طول یک روز ثبت شده که این حجم از پرواز ها فرودگاه را نیازمند امکانات مجهز و پیشرفته می کند. نمازخانه، بخش اطلاعات، بخش ترانزیت، اتاق مادر و کودک، سرویس بهداشتی، تابلو های راهنما، چرخ دستی، رستوران، کافی شاپ، فروشگاه و غیره از امکانات ترمینال های این فرودگاه است تا مسافران پس خروج از هواپیما هر آنچه را که نیاز دارند را به راحتی در دسترس خود داشته باشند.

خرید بلیط هواپیمای کیش تهران ارزان با نسیم بهشت 724

بهترین زمان برای خرید بلیط کیش تهران

مسیر کیش تهران همانطور که گفتیم یکی از محبوب ترین مسیر های هوایی است که روزانه مسافران بسیاری در آن مسیر جا به جا می شوند اما اگر به دنبال بلیطی ارزان و مناسب هستید زمان پرواز خود را در صبح انتخاب کنید زیرا بسیاری از مسافران این زمان را برای پرواز در نظر نمی گیرند به همین دلیل تعداد مسافران در این زمان بسیار کم است. شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی بلیط خود را با قیمت پایین عرضه می کنند اگر به دنبال سفری ارزان و مناسب هستید پیشنهاد می کنیم این زمان را برای خرید بلیط کیش تهران در نظر بگیرید. اما باز هم هنگام خرید بلیط هواپیما قیمت تمامی بلیط ها را بررسی کنید زیرا ممکن است در سایر ساعت های روز به دلیل کاهش حجم مسافر یا هر علت دیگری با تخفیف ارائه شود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کی تهران از نسیم بهشت 724

بهترین ناوگان هوایی مسیر کیش تهران

شرکت هواپیما سازی بوئینگ از بهترین شرکت های جهان است که در زمینه ساخت انواع هواپیمای مسافربری و باربری فعال است. سالانه تولیدات جدیدی را به بازار عرضه می کند که در آن تجهیزات و امکانات پیشرفته ای قرار گرفته است.

 • بوئینگ 737 یکی از تولیدات مهم این شرکت است که می توان انواع آن را در خطوط هوایی ایران مشاهد کرد. از ویژگی بارز این هواپیما می توان به حجم مسافری که می تواند جا به جا کند اشاره کرد 330 مسافر می توانند از تجهیزات بی نظیر که در کابین برای آنان تعبیه شده استفاده کنند.
 • یکی از بهترین سری های بوئینگ 737، مکس نام دارد که در آن همه تجهیزات و امکاناتی که در سری های قبل این خانواده بوده را می توانید مشاهد کنید. با رونمایی این هواپیما در پاریس، بوئینگ توانست 416 سفارش را دریافت کند که تحویل این هواپیما به مشتریان در سال 2020 خواهد بود.
 • هواپیمای ایرباس A380 یکی دیگر از هواپیما های خوب و باکیفیت که به بزرگترین هواپیما در بین تمامی ناوگان های خطوط هوایی شناخته شده است. این ایرباس در سال 1996 ساخت آن آغاز شد و در سال 2005 میلادی اولین پرواز آن به صورت آزمایشی با موفقیت انجام شد. پس از دو سال وارد خطوط هواپیمایی سنگاپور شد. A380 قادر بوده به 525 مسافر در 3 نوع کلاس پروازی خدمات رسانی کند. از این هواپیما برای سفر های دور و بین المللی بیشتر استفاده می شود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما از نسیم بهشت 724

سفر به تهران پایتخت ایران

تهران پایتخت ایران شهری بزرگ و فوق العاده است که به لحاظ موقعیت سیاسی و اجتماعی جمعیت بسیاری را در دل خود جای داده است. کارخانه های عظیم و متعددی در زمینه های خودروسازی، مواد شیمایی، سیمان و غیره در تهران فعالیت می کنند این شهر به دلیل نزدیکی به مناطق کوهستانی دارای آب و هوای خنک و معتدل است. نسیم بهشت 724 سفر به تهران را در بهار به شما پیشنهاد می کند زیرا»

 • اولاً دمای هوا رو به اعتدال می رود و از سرمای شدید خبری نیست و می توانید از جاذبه های مختلف طبیعی و تفریحی شهر دیدن کنید.
 • دوماً در این زمان شهر از آلودگی کمتری برخوردار است. پارک های بزرگ و زیبا تهران بهترین مکان برای یک تفریح دسته جمعی خواهد بود که در مسیر های پیاده روی چشم اندازهای زیبایی را پیش رو خواهید داشت.

مکان های دیدنی تهران

 • پارک شهر یکی از پارک های قدیمی بوده که می توانید هر زمان در طول روز که خواستید پیاده روی آرامش بخش را در پارک داشته باشید.
 • پارک نیاوران با آبنماهای فوق العاده و درختان تنومند یکی دیگر از پارک های خوب تهران است گردش در این پارک در فصل پاییز بسیار جذاب است.
 • پارک ملت، پارک هنرمندان، پارک جمشیدیه و غیره از دیگر پارک های دیدنی تهران هستند.
 • موقع گردش در تهران از برج های آزادی و میلاد که نماد های اصلی شهر تهران هستند دیدن کنید و لحظات نابی را برای خود رقم بزنید.
 • از کاخ های باشکوه که متعلق به پادشاهان ایران بوده بازدید کنید و هنر معماران گذشته را در این بناها ببینید. کاشی کاری ، گچ بری و آینه کاری هایی که در این عمارت ها به کار رفته بر شگفتی آن ها افزوده است.

خرید اینترنتی بلیط تهران از نسیم بهشت 724

 • کاخ گلستان که محل زندگی پادشاهان قاجار یکی از زیباترین و قدیمی ترین کاخ های تهران است که در آن می توان صفحه ای از تاریخ آن زمان را تماشا کرد.
 • کاخ  سعد آباد که در نزدیک توچال و دره دربند قرار گرفته و درون آن 18 کاخ دیگر وجود دارد که در زمان قاجار و پهلوی به مرور ساخته شده است که کاخ سبز و کاخ ملت آن به صورت موزه برای بازدید علاقمندان باز است.
 • از دیگر عمارت ها می توان به کاخ نیاوران، کاخ صاحبقرانیه، کوشک احمدشاهی، عمارت مسعودیه و غیره اشاره کرد. گردشگران داخلی و خارجی که تهران را برای تفریح و گردش انتخاب می کنند باید بدانند که این شهر به دلیل آن که سال هاست به عنوان پایتخت فعالیت می کند دارای جاذبه های تاریخی و سیاسی بسیاری است و برای آن که بتوانید از تمام این جاذبه ها دیدن کنید نیاز است چند روزی در کلان شهر تهران اقامت کنید. برای اقامت می توانید از هتل های ستاره دار و لوکسی و یا مسافر خانه های سنتی و با کیفیت استفاده کنید.

خرید بلیط ارزان از نسیم بهشت 724

نسیم بهشت 724 نمایی از سفر کیش به تهران را برای شما ترسیم نمود تا بتوانید لحظاتی به یاد ماندنی را در کنار خانواده و دوستانتان تجربه کنید. تکنیک هایی را که در این مقاله بیان شد را هنگام خرید بلیط هواپیمای کیش تهران در نظر بگیرید. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از نسیم بهشت 724 می توانید به پنل خرید بلیط هواپیمای سایت مراجعه نمایید و از امکاناتی که سایت برای خرید تدارک دیده استفاده کنید تا سفری کامل و بی نقص را برای خود فراهم اورید.

 

date_range شنبه 09 آذر 1398 remove_red_eye 1236 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0