{{ctrl.notification}}
راه های برقراری ارتباط با مردم در سفرهای خارجی

راه های برقراری ارتباط با مردم در سفرهای خارجی که زبان بومی آن ها را نمی دانید دشواری است. نسیم بهشت 724 در این مقاله قصد دارد برای آن دسته از مسافرانی که به دنبال راه های برقراری ارتباط با مردم در سفر های خارجی هستند را بیان کند تا بهراحتی بتوانند ایام خوشی را در طول سفر داشته باشند. با خواندن این مقاله از نسیم بهشت 724 قطعا راه های برقراری ارتباط با مردم در سفرهای خارجی برایتان ساده و بدون استرس خواهد بود. گاه در برخی موارد استرس و اضطراب مانع از ایجاد ارتباط و تعامل و با افراد خارجی می شود. در این مقاله به تمامی این نگرانی ها غلبه خواهید کرد و می توانید با خاطری آسوده خرید بلیط هواپیمای کشور مقصد را انجام دهید. با نسیم بهشت 724 همراه باشید.

راه های برقراری ارتباط با مردم در دیگر کشور ها با نسیم بهشت 724

سوال بسیاری از مسافران قبل از سفر های خارجی به کشورهایی که زبان مردمانش را نمی دانند، این است که:

  • چطور منظورمان را به آن ها بفهمانیم؟
  • اگر نتوانیم ارتباط بگیریم با چه مشکلات مواجه خواهیم شد؟
  • بهترین راهکار برای برقراری ارتباط با مردم در سفرهای خارجی چیست؟
  • آیا می توان بدون دانستن زبان کشور های دیگر، سفر کرد؟

پاسخ نسیم بهشت 724 بی شک مثبت است اگر با تکنیک های برقراری ارتباط با مردم در سفرهای خارجی را بدانید. ممکن است با دانش و مهارت زبان انگلیسی در برخی کشور ها که به زبان انگلیسی آشنایی دارد امری سهل باشد اما با افراد محلی در طبیعت بکر و گردشگری های خارجی، شهر هایی که به زبان انگلیسی مسلط نیستند و یا آشنایی ندارند چه باید کرد؟ با نسیم بهشت 724 سفر خود را به دور ترین نقاط شروع کنید.

خود را به آرامش دعوت کنید

اول از همه بدانید که با اضطراب و دستپاچگی نه تنها کاری از پیش نمی رود، بلکه این عدم تعادل باعث می شود بهترین لحظات خود را در سفر های خارجی از دست بدهید. با ورود به مقصد مورد نظر برنامه ای که برای تمام لحظات چیده اید را مرور کنید. محل اقامت، نحوه رفتن به هتل، مبلغ کرایه تاکسی، اتوبوس، مترو و سایر وسایل حمل و نقل، بهترین محل های گردشگری، بهترین ساعات تفریح و بهترین پیشنهادات سفر در آن شهر یا منطقه را که قبلا تهیه کرده اید مرور کنید. در قدم اول اگر با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید و یا واژگان مهم انگلیسی که در سفر بسیار کاربردی هستند را بیاموزید نیمی از راه را رفته اید و می توانید حتی با انگلیسی دست و پا شکسته هم منظور خود را به راننده تاکسی، هتلدار، فروشنده ها و غیره برسانید (در صورتی که در آن کشور زبان انگلیسی مرسوم باشد).

خرید بلیط هواپیمای خارجی با کمترین قیمت از نسیم بهشت 724

مشتاق باشید

اگر با زبان بومیان منطقه آشنایی ندارید، نسیم بهشت 724 به شما خواهد گفت که نیازی نیست زیاد به خود زحمت دهید و دنبال راهکار های دشوار و ناشناس انتقال پیام باشید. بومیان هر منطقه گردشگری و توریستی با افراد بیگانه زیادی روبرو بوده اند و اکنون به خوبی می دانند با آن دسته از افراد که زبان آن ها را نمی دانند چگونه ارتباط بگیرند. کافی است خود را مشتاق نشان دهید که چیزی می خواهید یا قصد انجام کاری را دارید. در این زمان افرادی خواهند بود که بتوانند به بهترین شکل ممکن شما را ارهنمایی کنند و لحظات خوشی را برایتان  رقم زنند. در چنین مواقعی لبخند می تواند کارساز ترین ابزار باشد که به زیبایی این ارتباط را شکل دهد. خود را در نظر بگیرید با مسافر خارجی که خوشحال و مشتاق است و می خواهد آدرس یا چیزی را از شما سراغ بگیرد، آیا به خودی خود، تمایل نخواهید داشت کمکی کنید تا این خوشحالی و لبخند زیبا به اوج خود برسد؟ قطعا همراهی و همکاری خواهید کرد.

به کودکان خود چند کلمه زبان آموزش دهید

کودکان در مباحث آموزش و یادگیری زبان دوم ذهنی باز و فراگیر دارند و راحت تر می توانند زبان های بیگانه را بیاموزند. از این رو در صورتی که حواس پرتی یا عدم تمرکز ممکن است اجازه ندهد منظور خود را به خوبی انتقال دهید در بسیاری از مواقع این کوچولوهای دوست داشتنی می توانند با زبان شیرین کودکانه خود کمکتان کنند و کم و بیش این ارتباط را آسان سازند. می توان عبارات و اصطلاحات ضروری و جملات مهم را به ان ها اموزش داد تا فرشته نجات شما در سفر شوند.

ارتباط با مردم در سفر های خارجی در نسیم بهشت 724

همچون میهمان رفتار کنید

رفتار های مؤدبانه و محترمانه باعث می شود بیش از پیش به خواسته شما توجه شود، از این رو هر سوال، اشاره، تقاضا و صحبتی را مؤدبانه مطرح کنید. این نوع برخورد به افراد ثابت می کند شما همچون میهمانی هستید که نیاز به راهنمایی دارید. میهمان زمانی که رفتار محترمانه و دوستانه داشته باشد قطعا میزبان به گرمی از او استقبال و پذیرایی خواهد کرد. برقراری ارتباط با مردم در سفرهای خارجی کار دشواری نیست. تنها کافی است با اشاره دست مفهومی را برسانید که به دنبال رستوران هستید. خواهید دید همه برنامه ها به راحتی چیده می شوند.

نقاش خوبی باشید

شاید نتوان مفاهیمی همچون سرویس بهداشتی، هتل، تاکسی و غیره را به راحتی منتقل کرد، اما اگر مهارت نقاشی خوبی داشته باشید می توانید با نقاشی سک ساختمان با نماد H به هتل اشاره کنید. یا با نوشتن WC سراغ سرویس بهداشتی را بگیری (WC در اغلب کشور ها رایج است). می توانید با نقاشی به زبانی بی زبانی تنها با تصویر گری منظور خود را برسانید.

از کلمات ادبی مشترک استفاده کنید

در برخی سفر ها به کشورهای همسایه مانند کشورهای عربی، به راحتی می توانید از برخی کلمات مشترک فارسیو  عربی استفاده کنید تا فرد مقابل تشخیص دهد چه می خواهید. همچنین ممکن است برای برخی این برخورد جذاب و دیدنی باشد و برای راهنمایی همراهی مشتاق شوند تا به مقصود خود برسید.

آدرس ها را از قبل مکتوب کنید

نسیم بهشت 724 توصیه می کند برای آنکه در سفر های خارجی به راحتی از تمام لحظات به نحو احسنت استفاده کنید و بهترین ها را در پیش داشته باشید، آدرس مکان های دیدنی، تفریحی، مراکز خرید و غیره را بنویسید. کافی است در زمان مراجعه به محل مورد نظر، آدرس نوشته شده را به راننده بدهید تا شما را مستقیما به انجا ببرد. بدون هیچگونه سوال یا حرف اضافه تری.

از ابزارهای کمکی استفاده کنید

می توان گفت بهترین و دقیق ترین راهکار برای برقراری ارتباط با مردم در سفرهای خارجی استفاده از نرم افزارهای مترجم صوتی و نوشتاری، گوگل ترنزلیت، دفترچه های راهنما است که به راحتی مفاهیم را انتقال خواهد داد.

برقراری ارتباط با مردم کشور های خارجی بدون نیاز به زبان با نسیم بهشت 724

از زبان اشاره غافل نشوید

اگر با بازی پانتومیم آشنایی داشته باشید، به راحتی اشارات را می فهمید و می توانید از آن استفاده کنید و آنگاه از تو به یک اشاره از او به سر دویدن خواهد شد. پانتومیم بازی جالبی است که اغلب با آن آشنا هستند و می توانند مفاهیم ساده تا دشوار را با اشاره متوجه شوند. خجالت را کنار بگذراید و کمی از لاک خود بیرون بیایید، آنطرف مرز ها همین راهکارهای ساده و خنده دار، دردهای بسیار را دوا خواهد کرد آن وقت است که دیگر به دید مسخره بازی به ان نگاه نخواهید کرد. برای خرید حتی با اگر با اشاره دست کار کنید مبلغ را به شما نشان خواهند داد. دقت داشته باشید اشارت و حرکات دست در کشور های مختلف ممکن است معانی مشترک یا متضاد داشته باشند. از این رو بسیار مراقب باشید نا خواسته از اشاراتی که توهین تلقی می شوند برای برقراری ارتباط با مردم در سفرهای خارجی استفاده نکنید زیرا نه تنها کار به جایی نخواهید برد بلکه شب هم بی جا و مکان خواهید ماند (به بیان طنز).

از نقشه های آفلاین استفاده کنید

یکی از رنج آورترین لحظات، آن زمان است که هیچ آشنایی و هیچ درکی از زبان کشور مقصد نداشته باشید بنا به دلایل مختلف مجبور به سفر شوید. در کشوری همچون، چین، ژاپن، سوئد، ارمنستان و غیره که به زبان منحصر به فرد خود صحبت می کنند و هیچ یک از حروف برایتان معنی دار نیست بهتر است از نقشه، مسیریاب و یا جی پی اس آفلاین استفاده کنید. سخت ترین لحظات را با این ابزارها از سر خواهید گذراند. ابزارهایی که معرفی شد خوشبختانه با زبان انگلیس یا دیگر زبان ها نیز قابل جستجو هستند از این و برای رفتن به هتل، بیمارستان، پارک، فرودگاه و غیره تنها کافی است نام آن را وارد کنید تا مسیر های دسترسی را به شما بدهد. در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید یا اینترنت در مقصد گران است، نقشه های آفلاین راهگشای شما خواهند بود و نسیم بهشت 724 به شما اطمینان می دهد جای هیچگونه استرسی نخواهد بود.

نظرات و تجربیات دیگران را جویا شوید

در برخی سایت ها می توانید تجربیات سفر افراد به مناطق مختلف را بخوانید. البته این کار را باید قبل از آنکه خرید بلیط هواپیما را داشته باشید انجام دهید. با این روش به خوبی از آداب و رسوم، بهترین راه برای کاهش هزینه های سفر، خرید از بهترین مراکز، نوع لباس پوشیدن، محله های نا امن، غذاهای خوشمزه، سوغاتی های مهم و غیره در کشور خارجی مطلع خواهید شد. همچنین برخی مسافران با سفرهای همیشگی به این مقاصد راهکار هایی را برای کاهش هزینه خرید بلیط هواپیما، چگونگی ارتباط گرفتن با بومیان و راهنمایی هایی که ممکن است در هیچ کتابی یافت نشود را ارائه نمایند تا راهگشای دیگر افراد باشد.

از لیدر کمک بگیرید

در صورتی که برایتان مقدور است می توانید با استخدام یک لیدر تور در کشور مقصد به راحتی در طول سفر لحظات شادی داشته باشید بدون انکه ذره ای به خود زحمت صحبت کردن یا ارتباط گرفتن داده باشید. لیدر تورها با مراکز تفریحی و گردشگری به خوبی آشنایی دارند، مراکز خرید مختلف و امکانات رفاهی شهر را می شناسند و حتی می توانند با توجه به زمان سفر، گلچینی از بهترین ها را ارائه دهند تا در فرصت های کوتاه هم از بیشترین ها بهره مند شوید.

سفر به کشورهای خارجی بدون یادگیری زبان با نسیم بهشت 724

خرید تور های خارجی

در بهترین حالت ممکن خرید تور های خارجی است که مورد توجه گردشگران قرار می گیرد تا از مشکلات عدم آشنایی با کشور مقصد رها شوند. با خرید تور، همراهانی به زبان خود خواهید داشت که لحظه ای احساس دلتنگی، ترس و تنهایی نخواهید کرد و همه خدمات رزرو هتل، بررسی وضعیت رفاهی و رفتن به نقاط مختلف شهر بر عهده لیدر تور و هماهنگی های قبلی آژانس مسافرتی خواهد بود. نسیم بهشت 724 در خدمات تور های خارجی از لیدر تورهای مجرب، بیمه، ترنسفر و غیره بهره مند است که پکیجی از بهترین ها را به شما ارائه خواهند داد تا هیچ کمبود و خلائی در سفر احساس نکنید. خرید تورهای خارجی این روز ها به دلیل خدماتی که ارائه می شود بسیار مورد توجه مسافران قرار گرفته است. می توانید خرید تورهای خارجی نسیم بهشت 724 را با خرید ارزان بلیط هواپیما و رزرو بهترین هتل ها تجربه کنید که قطعا برای یکبار هم که شده تجربه ان ارزشمند خواهد بود.

 سفری دلچسب به کشورهای خارجی با نسیم بهشت 724

بسیاری از افرادی که به سفر های خارجی می روند و آشنایی با زبان مقصد ندارند و افرادی که مهاجر هستند در بدو ورود به این کشور ها ترس و اضطراب به ان ها غلبه می کند. در صورتی که بنا به خواسته و تمایل خود عزیمت کرده اید و خوب می دانند در آنسوی مرز ها چه خبر است. نسیم بهشت 724 توصیه می کند در صورتی که می دانید ممکن است با مشکل مواجه شوید و کم رویی باعث می شود نتوانید از برخی راهکار ها استفاده کنید ، مقصد خود را تغییر دهید تا بجای تمدد اعصاب و آرامش خاطر اوضاع را برای خود وخیم و متشنج نسازید.

برای بیان مفاهیم زیاد به دنبال کلمات و جملات قلمبه سلمبه نباشید، به راحتی می توان با ساده ترین جمله بندی ها نیز به هدف خود رسید. گاه دور نمای برخی کارها دشوار است اما در عمل می بینید که به راحتی و کمترین فشاری می شود از عهده آن برآمد. نسیم بهشت 724 پیشنهاد می کند در اینگونه سفر ها ساده انگار و مثبت اندیش باشید، خواهید دید همه راه ها به روی شما باز خواهند شد و شادی را به شما هدیه خواهند داد.

date_range دوشنبه 02 دی 1398 remove_red_eye 948 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0