{{ctrl.notification}}
خرید تور هند از نسیم بهشت 724

سرزمین هند سرزمین نژادها، آیین ها، زبان ها و فرهنگ های متفاوت است که می توانید با خرید تور هند از نسیم بهشت 724 و رفتن به این کشور از آرامشی که با وجود این همه اختلاف حاکم است لذت ببرید. بهتر است بدانید در هند 428 زبان وجود دارد که در بین آنها زبان هندی و انگلیسی زبان های اصلی این کشور محسوب می شود. همچنین قوانین زیادی در هند حکم فرما است که بهتر است در زمان سفر از راهنمایی های یک لیدر خبره استفاده کنید. نسیم بهشت 724 به مسافرین محترم این اطمینان را می دهد که در زمان خرید تور هند لیدرهای حرفه ای و صبوری را در اختیارشان قرار دهد تا یک سفر آرام و دل نشین را تجربه نمایند.

خرید تور هند از نسیم بهشت 724

قوانین مهم در هند

هند کشوری است با ادیان مختلف، به همین جهت باید و نبایدهای بسیاری در این کشور وجود دارد که باید قبل از خرید تور هند با آن ها آشنا شوید، در ادامه به مهم ترین قوانین حاکم در هند اشاره نموده ایم:

 • دست دادن در آداب هندی ها: سعی کنید هیچ گاه با یک خانم هندی دست ندهید. البته با توجه به مدرن شدن جوامع برخی افراد دیگر این آداب را رعایت نمی کنند. اما بهتر است به عنوان یک فرد خارجی صبر کنید تا هندی ها پیش قدم شوند. نکته مهم دیگر در آداب دست دادن با هندی ها این است که هیچ گاه دست چپ را برای این کار انتخاب نکنید.
 • بوسیدن: بوسیدن یکدیگر  در مکان های عمومی در هند به هیچ عنوان توصیه نمی شود حتی ممکن است در صورت عدم رعایت این نکته با شما برخورد بدی از سمت هندی ها صورت گیرد.
 • مسائل امنیتی: دو شهر جامو و کشمیر  از مقصدهای اصلی در هند هستند که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. اخیرا برخی مشکلات امنیتی در این کشور اتفاق افتاده است. نسیم بهشت 724 در زمان خرید تور هند پیشنهاد می کند برای رفتن به این مقاصد حتما با تور هماهنگ باشید.
 • سوار شدن تاکسی: زمانی که سوار تاکسی می شوید باید به مسیر دقت کنید زیرا بیشتر راننده ها برای اینکه هزینه بیشتری از مسافران بگیرند مسیر را طولانی تر می کنند به همین دلیل پیشنهاد می شود که حتما از گوگل مپ و نرم افزارهای مسیریاب استفاده کنید.

بهترین ز مان خرید تور هند از نسیم بهشت 724

 • نکات امنیتی: سعی کنید در زمان انتخابات، خرید تور هند را نداشته باشید. اگر در زمان انتخابات در این کشور بودید حتما کارت شناسایی به همراه داشته باشید.
 • پوشیدن کفش: هند دارای ادیان مختلف است که برای هر دین و مذهب یک عبادتگاه وجود دارد در تمامی این مکان ها به هیچ عنوان کفش نپوشید.
 • احترام به ادیان: زمانی که اقدام به خرید تور هند می کنید باید خودتان را برای رویارویی با ادیان مختلف و حتی عجیب و غریب ترین ها آماده کنید و بدانید که هندی ها به عقاید خود تعصب دارند و باید به آنها احترام بگذارید. هیچگاه اظهار عقیده برای یک هندی در سفر خود نکنید. پیشنهاد نسیم بهشت 724 به شما این است که تنها سعی کنید تجربیات خود را در سفر به هند افزایش دهید.
 • پوشیدن لباس: در زمان سفر به هند باید بدانید که هندی ها روی پوشش بسیار حساس هستند، به ویژه خانم ها. خانم ها باید پوشش مناسب داشته باشند و لباس های آستین بلند بپوشند.
 • واکسن: با توجه به جمعیت زیاد این کشور حتما برای بالا بردن ایمنی بدن و حفظ سلامتی واکسن های لازم را قبل سفر بزنید، البته اصلا نگران نباشید زیرا هند از جمله مقاصد گردشگری سالم در دنیا است.

دیوالی جذاب ترین فستیوال هند

دیوالی از فستیوال ها باستانی است که هر ساله در هند برگزار می شود و به دلیل زیبایی و جذابیت فراوانی که دارد هر ساله گردشگران زیادی برای بازدید از این فستیوال به این کشور می روند. این فستیوال مربوط به داستان دزدیده شدن سیتا است که کل شهر را با نور روشن می کنند تا راهنمای راما باشند. دیالی در 5 روز اول سال نوی هندوها برگزار می شود که در آن علاوه بر روشن کردن شهر، خانه هایشان را با گل و شمع تزئین می کنند. اگر اقدام به خرید تور هند از نسیم بهشت 724 در این ایام کرده اید بهتر است با برنامه 5 روز فستیوال دیوالی آشنا شوید این برنامه به شرح زیر است:

خرید تور هند با کمترین قیمت از نسیم بهشت 724

 • روز اول: هندو ها این روز را روز ثروت می دانند و معتقدند که در این روز الهه ی رفاه و ثروت؛ لاکشمی وارد زندگی آنها می شود و خوش یمنی و روزی را به زندگی آنها می آورد.
 • روز دوم: در این روز هندو ها معتقدند که کریشنا توانسته است اهریمن را شکست دهد و در این روز معتقدند که باید بدن را با روغن های مخصوص ماساژ دهند و قبل از طلوع کردن آفتاب به حمام بروند. از کارهای دیگری که در این روز انجام می شود آماده سازی مراسم فرداست.
 • روز سوم: بیشتر هندوها این روز را روز اصلی فستیوال می دانند و مراسم را به صورت ویژه برای عبادت و تشکر از الهه خود انجام می دهند. بعد از اتمام مراسم شکر گذاری هندوها به دیدن یکدیگر می روند. به همین دلیل در کوچه و خیابان ها جشن های زیادی با نور و آتش بازی برگزار می شود.
 • روز چهارم: هندوها این روز را برای پیشرفت اقتصاد جشن می گیرند.
 • روز پنجم: روز آخر فستیوال دیوالی است و در این روز برادر ها به دیدن خواهر های خود می روند و هدیه های برای آنها تهیه می کنند.

جاذبه های گردشگری هند

 • قصر میسور: این قصر در شهر میسور در ایالت کارناتاکا واقع شده است. این قصر مربوط به خاندان سلطنتی میسور است که در سال  1912 تاسیس شده است. این مکان دیدنی  بعد از تاج محل دومین جاذبه گردشگری معروف هند است که دارای قوانین خاصی می باشد. بعنوان مثال در این قصر باید بدون کفش وارد شوید و به هیچ عنوان عکاسی نکنید.
 • قلعه مهران گار: این قلعه ی با ابهت در شهر کوچک جودپور بالای یک تپه باستانی واقع شده است. هدف از ساخت این قلعه محافظت مردم این شهر از نفوذ بیگانگان بود. زمانی که بیرون این قلعه هستید یک قلعه نظامی که حتی دارای آثاری از گلوله است را مشاهده می کنید اما زمانی که وارد می شوید جلوه هایی از یک قصر بسیار زیبا را خواهید دید. کجاوه، آلات موسیقی، لباس های سلطنتی و گهواره های زیبا از مجموعه آثاری است که در این قصر نگهداری می شود.
 • پارک ملی جیم کوربت: می توان در این پارک گونه های مختلف جانوری را مشاهده کرد که معروفترین آنها ببر بنگال، فیل، کرگدن، پلنگ و خرس های سیاه هیمالیا است.
 • قلعه ی آمبر: یکی از قلعه های خاندان سلطنتی است که در جیپور در کنار رودخانه موتا واقع شده است. یکی از زیبایی های این قلعه معماری آن است که از سنگ های مرمر سفید و قرمز در کنار یکدیگر استفاده شده است. درون این قلعه مکان های دیدنی زیادی وجود دارد مانند تالار عمومی گفتگو که مهاراجه ها معمولا برای گفتگو با یکدیگر به این مکان می آمدند. بت های خدای پیروزی که با مرمر سیاه و بت خدای دانش که از نقره ساخته شده است در این مکان دیده می شود.
 • معبد میناکشی: این معبد در جنوب هند در ایالت تامیل نادو واقع شده و دارای چهارده برج با معماری های جذاب است. در این برج ها حدود 33 هزار مجسمه سنگی که نماد خدایان هندو، حیوانات و شیاطین است دیده می شود. تمامی این مجسمه ها به صورت رنگین کمان رنگ شده اند و هر 122 سال مرمت می شوند. قدمت این معبد به قرن شش بر می گردد و بیشتر قسمت های آن در قرن های 16 تا 18 ساخته شده است. از جمله کارهایی که این روزها در این معبد انجام می شود می توان به مراسم ازدواج ، دعا برای سلامتی، طعام داد به فقرا، یادگرفتن و خوابیدن اشاره کرد.
 • معابد خواجو راهو: معبد خواجو راهو در شهر خواجو راهو واقع شده و یکی از عجایب هفتگانه است که در یونسکو نیز به ثبت رسیده است.
 • غارهای آجانتا: این مکان شامل 30 غار زیبا که درون آنها نقاشی های زیبا و مذهبی است. قدمت این آن به ده قرن بعد از میلاد بر می گردد.
 • مرداب کرالا: کرالا از کانال های آبی طبیعی و مصنوعی را تشکیل شده است. می توانید برای مشاهده این مرداب قایقی را برای یک یا چند روز اجاره کنید. اگر قصد دارید بیش از یک روز در این مرداب باشید به همراه قایق یک آشپز و راهنما در اختیارتان قرار می دهند .
 • قصر دریاچه: این قصر در دریاچه پیکالوست و در قرن 18 میلادی به عنوان یک قصر تابستانی سلطنتی استفاده می شد. در حال حاضر این قصر یک هتل 5 ستاره است که مسافران برای رسیدن به آن باید یک میسری را با قایق طی کنند.
 • معبد ویرو پاکشا: یکی از جاذبه های گردشگری که در زمان خرید تور هند از نسیم بهشت 724 حتما در برنامه خود قرار دهید. بازدید از این معبد زیبا بسیار دیدنی و جذاب است. این معبد دارای معماری بسیار جذاب و خارق العاده است  و هندوها معتقدند که حالتی از فرم خوابیده خدای هندو در آن استفاده شده است.

خرید ارزان تور خارجی از نسیم بهشت 724

 • ساحل پالوئم: این ساحل دارای امکانات رفاهی زیادی به همراه تفریحات آبی است. می توانید به رستوران های زیبا در کنار درختان نخل بلند بروید و از غذاهای لذیذ آن در کنار منظره زیبایی که دارد لذت ببرید. این ساحل به دلیل گران بودن به نسبت سواحل دیگر هند خلوت تر است.
 • پارک ملی کانها: یکی از جاذبه های گردشگری هند پارک ملی کانها است که دارای جنگل های زیبا بامبو و زیستگاه حیوانات مختلف این منطقه می باشد.

رزرو هتل های معروف در هند

 هند به دلیل گردشگران بسیاری که دارد دارای هتل های با کیفیت و با قیمت های متنوع است. در زیر به تعداد از معروفترین هتل ها در هند اشاره کرده ایم که بتوانید رزرو هتل را مطابق با نیاز خود داشته باشید:

 • مزایای رزرو هتل کلارکز: هتل سه ستاره ای که دارای خدماتی مانند پارکینگ، کافی شاپ، خشکشویی، باشگاه بدنسازی و اینترنت وای فای می باشد.
 • مزیت رزرو هتل آتکاراش: این هتل چهار ستاره در نزدیکی تاج محل است که دارای امکاناتی مانند رستوران، خدمات 24 ساعته، کافی شاپ، استخر روباز، اینترنت رایگان، کافی شاپ است.
 • رزرو هتل وستا اینترنشنال: هتل 3 ستاره با امکانات سرویس 24 ساعته، فروشگاه، کافی شاپ، استخر روباز و سرپوشیده.
 • رزرو هتل کانتری: هتل 4 ستاره با امکانات ترانسفر فرودگاهی، رستوران، نگهداری بچه، استخر و سونا، آسانسور.
 • رزرو هتل آگرا: این هتل 5 ستاره دارای امکاناتی مانند اینترنت رایگان، باشگاه بدنسازی، تی وی ، پارکینگ، استخر روباز و سرپوشیده، ترانسفر فرودگاهی است.
 • رزرو هتل جیپور: هتل 5 ستاره ای است با امکاناتی مانند تلویزیون، گاوصندوق، اینترنت رایگان، وسایل بهداشتی، سرویس 24 ساعته و رستوران.

 بهترین زمان برای خرید تور هند

 با توجه به پهناوری کشور هند هر قسمت از این کشور زیبایی های خاص خود را دارد. از انجائیکه هند دارای آب و هوای متنوعی است گاه برخی افراد تصور می کنند که هند یک کشور گرم است اما بهتر است بدانید قسمت شمالی این کشور شامل کوه های پر برف است. نسیم بهشت 724 به عنوان مشاور و راهنما در زمینه خرید تور هند پیشنهاد می کند که شرایط مختلف را قبل از سفر بسنجید و با توجه به سلیقه خود فصل مورد علاقه برای رفتن به این کشور انتخاب نمایید. شرایط علاوه بر آب و هوا شامل موارد دیگری مانند برگزاری فستیوال ها، ماه های پر گردشگر و جشنواره ی تخفیفات نیز می باشد.

خرید تور هند در نسیم بهشت 724

خرید ارزان تور هند با نسیم بهشت 724

هند ششمین کشور بزرگ دنیا است و قدمتی حدود 5000 سال دارد، هند و سواحل زیبایش گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. هر ساله گردشگران زیادی از نسیم بهشت 724 اقدام به خرید تور هند می کنن. آژانس مسافرتی نسیم بهشت 724همواره سعی دارد ارزان ترین قیمت را با بالاترین کیفیت در اختیار مسافران قرار دهد. در خرید تور هند می توانید نوع کلاس پروازی، تعداد مسافر، ایرلاین مورد نظر، تاریخ و زمان و موارد دیگری از این دست را به راحتی مشاهده و انتخاب کنید. بعد از اتمام مراحل خرید بلیط هواپیما از بلیط پرینتی تهیه نمایید تا در روز پرواز با کارت شناسایی به مامور گیت ارائه دهید.

تور هند با ارزان ترین قیمت از نسیم بهشت 724

نسیم بهشت 724 خدمات ویژه ای را در اختیار مخاطبان خرید تور هند قرار می دهد. به عنوان مثال دیگر برای تهیه بلیط و یا تور مورد نظر نیازی به حضور در آژانس ندارید. می تواند از طریق سایت و یا اپلیکیشن نسیم بهشت 724 به راحتی و سرعت، ارزان ترین بلیط را با توجه به نیاز خریداری نمایید. همواره بر آنیم به عنوان بهترین همراه در کنار مسافران محترم باشیم و بهترین سفر را با خرید ارزان بلیط هواپیما، رزرو هتل های لاکچری تا ارزان قیمت و خرید تورهای داخلی و خارجی برای شما مهیا کنیم . پیشاپیش از حسن انتخاب شما سپاسگزاریم.

date_range پنجشنبه 14 آذر 1398 remove_red_eye 2014 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0