{{ctrl.notification}}
بهترین پیشنهادها برای کاهش هزینه های سفر در نسیم بهشت 724

همیشه افراد زمانی که خسته هستند و می خواهند چند روزی از مشغله های ذهنی و کاری دور باشند تصمیم می گیرند که به سفر  بروند اما این روزها به دلیل بالا بودن هزینه های سفر افراد از تصمیم خود منصرف می شوند اما بهتر است به جای پشیمان شدن با کمی مدیریت هزینه ها را کاهش داد و چند روزی را خوش گذراند. نسیم بهشت 724  سعی دارد بهترین پیشنهادها برای کاهش هزینه های سفر به مخاطبین خود پیشنهاد دهد تا افراد بتوانند با توجه به بودجه بهترین و ارزان ترین پرواز و مقصد را انتخاب کنند. با ما همراه شوید تا با بهترین پیشنهادها برای کاهش هزینه های سفر در نسیم بهشت 724 آشنا شوید.

خرید ارزان بلیط هواپیما از نسیم بهشت 724

راهکارهایی برای کاهش هزینه های سفر

بسیاری از افراد که قصد سفر دارند زمانی که یک حساب سرانگشتی می کنند و متوجه هزینه های بالای سفر می شوند صورت مسئله را پاک می کنند و از رفتن به سفر پشیمان می شوند این در حالی است که می توانند با بالا بردن سطح آگاهی در زمینه سفر یک سفر خوب با پایین ترین هزینه را تجربه کنند. در این قسمت قصد داریم به راه هایی که می توان با انجام آن هزینه های سفر را به صورت چشمگیر کاهش داد آشنا شویم:

انتخاب وسیله نقلیه مناسب

اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است

  • که با چه وسیله ای سفر کنم؟
  • زمینی یا هوایی؟
  • با ماشین شخصی و یا اتوبوس؟

اگر فردی هستید که علاقه دارید با یک وسیله نقلیه سفر کنید سعی کنید تمام برنامه ریزی های خود را بر روی آن بگذارید اما اگر به دنبال کم کردن هزینه ها هستید بهتر است تمام جوانب را برای کاهش هزینه ها بسنجید. شاید در نگاه اول، سفر با هواپیما را به دلیل قیمت بالایی که بلیط ها دارند خط بزنید و به نظرتان سفر با خودرو شخصی از تمامی موارد دیگر ارزان تر به نظر برسد اما باید کمی دیدتان را وسیع تر کنید. سفر با خودرو شخصی هزینه های خودش را دارد قبل از سفر باید هزینه ای برای چکاپ کامل ماشین در نظر بگیرید و بعد از آن هزینه هایی که در طول سفر دارید مانند هزینه بنزین، غذا و تنقلات، استهلاک ماشین و یا اگر مسیر طولانی باشد و بخواهید شب در  جایی استراحت کنید هزینه ای برای اقامت و مواردی دیگر از این دست را در نظر بگیرید. همچنین سفر با خودرو مشکلات احتمالی دارد که بارزترین آنها تصادفات جاده ای است که هیچ فردی به صورت صد در صد نمی تواند بگوید که از این خطر در امان است زیرا حتی اگر با احتیاط برانید ممکن است فردی دیگر با بی احتیاطی خود باعث شود که تصادف رخ دهد. همچنین خودرو یک وسیله نقلیه غیر قابل پیش بینی است و گاهی ممکن است بی دلیل خراب شود.

کاهش هزینه های سفر با نسیم بهشت 724

تمامی این موارد فوق هزینه هایی است که باید در زمان سفر با خودرو شخصی در نظر بگیرید حال می توانید با استفاده از سایت نسیم بهشت 724، خرید ارزان بلیط هواپیما است. تنها کافی است از زمانی که قصد سفر می کنید چند روزی پروازهای مورد نظر را چک کنید تا بتوانید پرواز با قیمت مناسب را پیدا کنید. سفر با هواپیما دیگر هزینه های جانبی سفر با خودرو شخصی مانند بنزین، اقامتگاهی برای استراحت، استهلاک خودرو را ندارد همچنین به دلیل نا امن بودن جاده ها خطر جانی کمتری دارد. با خرید ارزان بلیط هواپیما فرد تنها هزینه بلیط را می پردازد و در کمترین زمان ممکن به مقصد می رسد.

انتخاب فصل سفر

همیشه زمانی که می خواهید تصمیم به سفر بگیرید به فصل سفر توجه کنید. زیرا هزینه های سفر از جمله بلیط و هزینه هایی که قرار است در مقصد بپردازید با توجه به فصل و استقبال مسافرین متفاوت است. به عنوان مثال در فصل تابستان در مناطق خوش آب و هوا تمامی اقامتگاه ها به دلیل اینکه حجم مسافرین زیاد است هزینه بیشتری دارند و چانه زدن در این فصل فایده ندارد زیرا صاحب اقامتگاه ها و یا هتل ها می داند که اگر فرد با این قیمت اجاره نکند فردی دیگر حاضر می شود حتی با قیمت بالاتر آن را اجاره کند به همین دلیل هیچ تخفیفی نمی دهند.

در ایران پهناور، است در یک زمان خاص یک شهر بسیار گرم و سوزان و یک شهر دیگر خوش آب و هوا باشد به همین دلیل ایران را کشور چهار فصل می خوانند و نمی توان به صورت دقیق گفت که تمام شهرها در تابستان و یا پاییز با استقبال مسافرین روبرو هستند. گاهی ممکن است در فصل زمستان در شهرهای شمالی هوا سرد باشد و به دلیل استقبال کم مسافران، هزینه ها نیز کم باشد. در حالی که در فصل زمستان به دلیل آب و هوای معتدل جنوب کشور استقبال مسافرین از شهرها و جزایر جنوبی بیشتر می شود و به همان میزان هزینه ها بالا می رود.

کاهش هزینه های سفر با نسیم بهشت 724

شیراز در فصل بهار همیشه بیشترین مسافر را دارد به همین دلیل تمام هزینه های سفر در این شهر بالا می رود حتی این افزایش قیمت در بلیط های چارتری هواپیما نیز تاثیر می گذارد و کمتر پیش می آید بلیطی با هزینه کم پیدا شود. با توجه به موارد ذکر شده اگر می خواهید مدیریت خوبی بر روی هزینه های سفر داشته باشید همیشه مکانی را انتخاب کنید که در ایام خلوت و کم مسافر به سر می برد. با این روش علاوه بر مدیریت هزینه ها می توانید به دور از شلوغی و ازدحام از تمامی قسمت های شهر بازدید کنید.

خرید ارزان بلیط هواپیما

روش دیگری که می توانید از طریق آن هزینه های سفر را مدیریت کنید انتخاب بهترین و مناسب ترین راه برای تهیه بلیط است. معمولا با خرید ارزان بلیط هواپیما از سایت نسیم بهشت 724 می توانید با کمترین هزینه بهترین راه سفر به مقصد پیدا کنید زیرا در این سایت با توجه به مقصد مورد نظر ارزان ترین بلیط ها پیشنهاد داده می شود.

کسب اطلاعات کافی در مورد شهر مقصد

اگر می خواهید هزینه های سفر را تا میزان قابل توجهی کاهش دهید بهتر است قبل از سفر کمی زمان برای شناخت بیشتر شهر مقصد بگذارید زیرا در هر شهر  افراد سودجویی هستند، تا از بی اطلاعی مسافرین سوء استفاده کنند اما اگر شناخت کافی از شهر داشته باشید در مدیریت هزینه ها بسیار کمک خواهد کرد. در زیر به شایعترین روش هایی که این افراد برای سوء استفاده از مسافرین انجام می دهند اشاره کرده ایم:

  • عدم شناخت جاذبه های گردشگری: گاهی در نزدیکی محل اقامت، مکان های گردشگری جذابی وجود داشته باشد اما تاکسی ها، به شما اطلاعات دقیق در مورد ان ها ندهند. حتی دیده شده به دلیل اینکه مسافرین با مسیرها آشنایی ندارند یک مسیر کوتاه را به عمد طولانی می کنند تا کرایه بیشتری بگیرند. اگر مسافر اطلاعات کاملی از مکان دقیق جاذبه های گردشگری داشته باشد می تواند در زمانی که سوار تاکسی می شود تنها آدرس را به راننده بدهد و حواسش باشد که راننده کوتاه ترین راه را انتخاب کند.
  • نرخ هزینه تاکسی: قبل از گرفتن تاکسی با نرخ هزینه های تاکسی در شهر آشنا شوید، زیرا بعضی از افراد سود جو به دلیل عدم آگاهی مسافرین هزینه بیشتری می گیرند.
  • راه های دسترسی به مکان های گردشگری: در برخی موارد می توان با وسیله نقلیه عمومی به مکان های گردشگری رفت و هزینه ها را کاهش داد.

انتخاب رستوران های مناسب

در هر شهری رستوران ها به دو دسته گران قیمت و  متوسط تقسیم می شود. سعی کنید قبل از سفر در مورد رستوران های با کیفیت و ارزان قیمت مقصد اطلاعاتی به دست آورید. اگر می خواهید کاهش هزینه های سفر را داشته باشید سعی کنید رفتن به رستوران های لوکس را کنار بگذارید و به جای آن رستوران های محلی و یا اغذیه فروشی های مطمئن را به لیست خود اضافه کنید. این مکان ها علاوه بر قیمت مناسب، غذاهای که سرو میشود حجم بیشتری دارد که فرد می تواند مدت زمان بیشتری خود را با آن سیر نگهدارد تا در زمان تفریح و گردش دائما احساس گرسنگی نکند. پیدا کردن این رستوران ها سخت نیست کافی است کمی پرس و جو کنید و به تمیزی و طرفداران زیاد آن دقت کنید. همیشه رستوران هایی که کیفیت و قیمت مناسب دارند شلوغ هستند.

خرید ارزان بلیط هواپیما و کاهش هزینه های سفر در نسیم بهشت 724

مکان های تفریحی ارزان و رایگان

در اکثر شهرهای گردشگری در بعضی از قسمت های دیدنی و تفریحی هزینه های بالایی در نظر گرفته می شود. بهتر است در انتخاب این مکان ها کمی مدیریت داشته باشید و مکان هایی را انتخاب کنید که هزینه کمتری دارند و یا اگر می خواهید حتما از آن مکان بازدید کنید زمانی را انتخاب کنید که هزینه بلیط آن کمتر است. لازم است بدانید بیشتر مکان های دیدنی در بعضی از روزهای خاص تخفیف دارند، سعی کنید قبل از سفر این زمان ها را بررسی نمایید تا از تخفیفات آن استفاده نمایید.

جستجوی اقامتگاه های ارزان قیمت

یکی از قسمت های مهم در کاهش هزینه های سفر انتخاب اقامتگاه است. اگر می خواهید هزینه ها را کاهش دهید باید بی خیال هتل های چهار یا پنج ستاره شوید زیرا این هتل ها امکانات زیادی دارند و با توجه به امکاناتی که ارائه می دهند هزینه آنها نیز بیشتر است. البته باید بدانید این امکانات بیشتر برای افرادی مناسب است که می خواهند زمان بیشتری در هتل باشند و کیفیت حرف اول را میزند و به قیمت اهمیتی نمی دهند. اما اگر می خواهید از مکان های دیدنی شهر دیدن کنید لزومی ندارد که هزینه زیادی برای اقامت خود بپردازید.

با توجه به تجربه ای که نسیم بهشت 724 در حوزه مسافرتی دارد پیشنهاد می کنیم که از اقامتگاه هایی مانند مسافرخانه، هاستل، کمپینگ و اقامتگاه های بومگردی استفاده کنید که هزینه کمتری به نسبت هتل دارند. برخی اقامتگاه ها علاوه بر بالا بودن هزینه ها معایب دیگری دارند که باعث افزایش هزینه کلی سفر می شود که در زیر به آنها اشاره کرده ایم:

خرید  ارزان بلیط هواپیما برای کاهش هزینه های سفر در نسیم بهشت 724

  • در هتل امکان پخت و پز وجود ندارد و مجبور هستید که برای هر وعده غذایی به بیرون بروید. این در حالی است می توانید با اجاره یک سوئیت دربست از امکاناتی مانند گاز، یخچال و ظروفی که وجود دارد استفاده کنید و یک غذای ساده با کمترین هزینه برای خود تهیه کنید.
  • هزینه هتل ها معمولا به ازای هر نفر است که اگر تعداد بالا باشد این هزینه نیز بالاتر می رود اما در اجاره سوئیت های دربست قیمت با تعداد نفرات تغییر نمی کند.
  • شما در هتل نمی توانید لباس هایتان را بشویید و یا مکانی وجود ندارد که آنها را خشک کنید در نتیجه مجبور هستید لباس های کثیف خود را به خشکشویی هتل بدهید تا برایتان بشوید اما در سوئیت های اجاره ای معمولا یا لباسشویی وجود دارد و یا در صورت نبود لباسشویی ممنوعیتی برای شستشوی لباس وجود ندارد.

کاهش هزینه های سفر با نسیم بهشت 724

نسیم بهشت 724 از زمانی که شروع به فعالیت کرده است هدف اصلی خود را برای پایه کسب رضایت مشتری و گسترش فعالیت های گردشگری و مسافرت های هوایی با ارائه بهترین خدمات و کمترین هزینه ها بنا نهاده و به همین دلیل توانسته مخاطبین زیادی را از  سراسر ایران عزیزمان به خود جلب کند.

راهکارهای کاهش هزینه های سفر در نسیم بهشت 724

یکی از امکانات مهمی که نسیم بهشت 724 برای کاهش هزینه های سفر به مخاطبین خود ارائه می دهد تورهای لحظه آخری است. معمولا این تورها با قیمت بسیار مناسب در اختیار مسافرین قرار  می گیرد و افرادی می توانند از این امتیازات بهره مند شوند که چمدان هایشان آماده باشد. در این تور ها با خرید ارزان بلیط هواپیما و رزرو هتل های قیمت مناسب روبرو هستید که همه و همه در لیست پیشنهادی به شما ارائه می شود تا بهترین ها را انتخاب کنید.

date_range چهارشنبه 27 آذر 1398 remove_red_eye 1015 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0