{{ctrl.notification}}
خرید بلیط هواپیمای تبریز تهران از نسیم بهشت 724

نسیم بهشت 724 در این مقاله قصد دارد راه های خرید بلیط هواپیمای تبریز تهران را به شما بگوید تا در کمال آرامش بتوانید برنامه ای بی نظیر برای تمام لحظات سفر بریزید که بهترین ها در آن گنجانده شود. خرید ارزان بلیط هواپیمای تبریز تهران باب میل کسانی است که دائم در این مسیر در حال جابجایی هستند از این رو بهتر است مناسب ترین قیمت با توجه به نکاتی مهمی که به آن اشاره خواهیم کرد انتخاب شود. با نسیم بهشت 724 بمانید تا با خرید بلیط هواپیمای تبریز تهران سفری خوشی را برای خواد و همراهانتان رقم بزنید.

خرید بلیط هواپیمای تبریز تهران از نسیم بهشت 724

با گشت و گذاری ساده در موتورهای جستجو به نتایج بی شماری از خرید بلیط هواپیمای تبریز تهران خواهید رسید که انتخاب از میان این لیست انبوه چه کار را دشواری است. در نظر داشته باشید بسیاری از آگهی ها، سایت های فروش بلیط هواپیما و شرکت های مختلف تحت عنوان سفر باکیفیت و بدون دغدغه، خرید ارزان بلیط هواپیمای مقاصد مختلف، فروش ارزان ترین بلیط های هواپیمایی قصد جلب توجه و جذب مسافران به سایت خود را دارند. دقت داشته باشید اگر مسافر مسیر تبریز تهران هستید بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید.

خرید ارزان بلیط هواپیمای تبریز تهران

نسیم بهشت 724 توصیه می کند اگر از طرفداران پروپاقرص سفرهای هوایی تبریز تهران هستید، ابتدا وبسایت دلخواه خود را انتخاب کنید که از نظر امنیت، آرامش، پروازهای به موقع، امکانات و خدمات پرواز و سایر موارد برتر است سپس موارد زیر را برای خرید ارزان بلیط هواپیمای این مسیر به کار گیرید:

 1. گوش به زنگ باشید

بهتر اس برای خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما به مقاصد مختلف از جمله تبریز تهران، چند ماه قبل پرواز در ساعات مختلف و تاریخ های متفاوت پرواز ها و قیمت های ارائه شده از ناوگان های مختلف را بررسی نمایید. طی این مدت به راحتی خواهید دانست در چه روزهایی، چه ساعاتی و چه پروازهایی بهترین پیشنهادات قیمتی را می دهند. از این رو با کمی مداومت در جستجو قبل سفر بهترین بلیط را خریداری خواهید کرد.

خرید بهترین بلیط هواپیمای نوروزی با کمترین قیمت از نسیم بهشت 724

 1. سفر ارزان تبریز تهران با بلیط چارتری

همه مسافران پروازهای هواپیما با این نوع بلیط آشنایی دارند و می دانند شرکت های چارتر کننده بلیط ها را در قیمت های مختلف نسبت به بلیط های سیستمی ارائه می نمایند. چارتر کنندگان را در لحظات اخر نزدیک به زمان پرواز دریابید. گاه شرکت های چارتر کننده برای فروش صندلی های پرواز خود و جلوگیری از ضررهای احتمالی بلیط های پرواز را به نصف قیمت یا کمتر از قیمت اولیه به فروش می رساند. در این لحظه اگر تیز بین باشیم می توان بهترین بلیط هواپیمایی های معتبر و باکیفیت را با کمترین قیمت خریداری کرد.

 1. بخت آزمایی کنید

در سفر تبریز تهران بخت با شما یار خواهد بود زمانی که شما ماهیگیر خوبی باشید. اگر به دنبال خرید ارزان بلیط هواپیمای تهران هستید زمان های اوج سفر به این کلان شهر را بیابید. بسیاری از شهر ها، در برخی فصول ترافیک پروازهای هوایی را دارند که نمی توان در در این زمان انتظار کاهش قیمت ها را داشت. اگر برای سفر به تهران عجله ای نداشته باشید صبر کنید تا ایام مناسب فرا رسد. به عنوان مثال در تعطیلات اول نوروز همه تهرانی ها از تهران راهی شمال و جنوب و سایر مناطق می شوند. همچنین در اعیاد و ایام مذهبی برخی از تهران به شهرهای مذهبی و سفرهای مختلف می روند. از این رو پرواز های خروجی تهران گران قیمت هستند و طبیعتا ورودی ها ارزان خواهند بود.

خرید بلیط تهران از تبریز با نسیم بهشت 724

می توانید در این زمان به مراکز خرید، مناطق تفریحی و سرگرمی طبیعی، بازدید از پارک ها و باغ وحش ها، دیدن بناهای تاریخی و کاخ های حکومت های گذشته و غیره بروید و از تمام لحظات سفر خود لذت ببرید. همچنین زمانی که مسافران در حال برگشت به تهران هستند و تعطیلات رو به پایان می توانید کوله بار خود را با فراغ بال ببندید و به سوی منزل جان راهی شوید. در این زمان ورودی های تهران با خرید بلیط هواپیمای ارزان قیمت روبرو نخواهند بود در حالی که می توانید با کمترین قیمت خرید بلیط هواپیما را به مقصد مورد نظر از تهران داشته باشید.

 1. بلیط های سیستمی را دریابید

اگر در سفرهای خانوادگی و دوستانه به همراه خود کودک یا نوجوان و بزرگسال دارید بلیط های سیستمی سهم بزرگی در خرید ارزان بلیط هواپیما خواهند داشت که می توانید از این گزینه به عنوان مهم ترین عامل در کاهش هزینه های سفر استفاده نمایید. خرید بلیط سیستمی برای سن مسافرین تا 2 سال (نوزاد) و 2 تا 12 سال (کودک) و 12 سال سن به بالا قیمت های فوق العاده و متفاوتی را پیشنهاد می دهد که هرگز نمی توان از این فرصت چشم پوشی کرد. در این زمینه اگر بلیط های چارتری قیمتی کمتر از بلیط سیستمی داشته باشند، باز هم بلیط برای همه سنین در یک رنج قیمت به فروش خواهد رسید که قطعا به صرفه نخواهد بود. از این رو حساب دو دو تا چهارتای ماجرا با شما است که چه برآوردی از هزینه ها در سر دارید.

 1. به گروه های مختلف تقسیم شوید

اگر دوستانه و دسته جمعی می خواهید به تهران سفر کنید، همیشه می توان گزینه های متفاوتی را در نظر گرفت. در طول روز بررسی کنید چه پروازهایی به تهران بهترین قیمت ها را ارائه می دهند. طوری برنامه ریزی کنید طی 24 ساعت در گروه های مختلف و منظم حرکت به سوی مقصد را داشته باشید. با این حال به راحتی می توانید طی دو یا سه پرواز با خرید ارزان بلیط هواپیما به تهران بروید به یکدیگر ملحق شوید.

خرید ارزان بلیط هواپیمای داخلی از نسیم بهشت 724

معرفی فرودگاه تبریز و تهران

برای رفتن از تبریز به تهران لحظاتی را در فرودگاه تبریز باید در انتظار پرواز باشید، همچنین در فرودگاه مهر آباد تهران نیز ممکن است لازم باشد لحظاتی را در انتظار دوستان خود بمانید، نیاز به خدمات رفاهی داشته باشید و یا هر دلیلی باعث شود در فرودگاه لحظاتی را سپری کنید. از این رو خدمات رفاهی و امنیتی که در این دو فرودگاه به مسافران ارائه می شود اهمیت ویژه ای دارد.

 • فرودگاه بین المللی شهید مدنی - تبریز: فرودگاه شهید مدنی تبریز از جمله بزرگترین فرودگاه های کشور است که امکانات رفاهی را به سه ترمینال مختلف برای پروازهای داخلی و خارجی ارائه می دهد که شامل اتاق مادر و کودک، اتاق سیگار، کافی شاپ های مختلف در ترمینال ها و ترانزیت داخلی، دستگاه های ATM بانک ملی، مهر، انصار، ملت و مهر اقتصاد، شعب بانک ملی و ملت، فروشگاه های مختلف برای خرید کالا و سوغاتی های شهر تبریز، ستوران هایی با غذاهای متنوع همراه با میان وعده های خوشمزه و باکیفیت، فروشگاه های لوازم فرهنگی و لباس، جایگاه VIP، فوریت های پزشکی، پارکینگ اختصاصی و خدمات به افراد کم توان و غیره می شود. از این رو با انتظار در فرودگاه شهید مدنی تبریز هیچ گونه خستگی را احساس نخواهید کرد.

ناوگان های آتا، اطلس گلوبال، کاسپین، فلای دبی، ایران ایر، کیش یر، ماهان، معراج، قشم ایر، هواپیمایی سعودی، پگاسوس، نور ایر، تیلویند، ترکیش و زاگروس از فرودگاه بین المللی تبریز پروازهای متعددی به مقاصد داخلی و خارجی دارند.

خرید بلیط ارزان هواپیما از نسیم بهشت 724

 • فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران: یکی از معروف ترین فرودگاه های ایران است که از سال 1317 در تهران ساخته شد که از دیرباز تاکنون پروازهای متعدد و بسیاری را پوشش داده است. اگر بنا به هر دلیلی قرار است مدتی را در فرودگاه مهرآباد در انتظار بمانید بهتر است با امکانات مختلف رفاهی آن آشنا شوید تا لحظاتی خوش و هیجان انگیز را تجربه نمایید. امکانات فرودگاه مهرآباد شامل رستوران، کافی شاپ، نمازخانه، غرفه های کتاب، سالن تزانزیت، غذاهای سرد و گرم، انواع نوشیدنی های سرد و گرم اسلامی، جایگاه ویژه پذیرایی مسافران، وجود 5 پارکینگ با ظریفیت نزدیک به 7000 خودرو، دستگاه های ATM، رزرو هتل های مختلف و غیره است. اگر قرار است در سفر به تهران لحظات پیش بینی نشده ای را در فرودگاه بگذرانید بهتر است حسابی به خودتان خوش بگذرانید تا موعد حرکت به مکان مورد نظر فرا رسد. ضمنا اگر در سفر به تهران فرصت آن را نداشتید برای دوستان و آشنایان خود سوغاتی بخرید در برگشت می توانید از فروشاه های مختلف فرودگاه خرید های لازم را انجام دهید. با این حال در راه فرودگاه سبک بال تر خواهید بود.

کلاس های پروازی در خرید لیط هواپیمای تبریز تهران

همانطور که مشاهده می کنید پروازهای امن و با کیفیتی مبدا تبریز را به مقصد تهران ترک می کنند. از این رو در خرید بلیط هواپیمای تبریز تهران می توانید از دو نوع کلاس اکونومی و بیزینس بهره مند شوید. اگر به دنبال خرید ارزان بلیط هواپیمای تبریز تهران هستید و می خواهید هزینه های سفر خود را به میزان قابل قبولی کاهش دهید خرید این کلاس پروازی را داشته باشید. همچنین بیزینس کلاس برای ان دسته افراد توضیه می شود که به دنبال استفاده از امکانات و خدمات طی مسیر هستند که سطح قیمت ها را زیاد مد نظر قرار نمی دهند.

جاذبه های گردشی و تفریحی مهم در تهران

 • مرکز خرید سانا: یکی از لوکس ترین مراکز خریدی که تا بحال به چشم خود دیده اید این مرکز خرید دیدنی و جذاب است که رسالت آن آسانی و راحتی متریان در خرید از این مرکز است. می توانید بهترین برندهای معتبر پوشاک، زیور الات، جواهرات، لوازم الکترونیکی، کیف و انواع کفش را در این مرکز خرید بیابید.

رستوران های بی نظیر و دیدنی

 • رستوران بین المللی نارنجستان: از جمله این رستوران های میتوان به رستوران بین المللی نارنجستان اشاره کرد که چه دلنوازی هایی با موسیقی زنده می کند. غذاهای این رستوران در دو نوع اصیل ایرانی و بین المللی سرو می شود. همانطور که در حال صرف غذا هستید و از موسیقی زنده لذت می برید می توانید از داخل رستوران به جشم انداز زیبای تهران نگاهی بیاندازید و هیجان لحظات خود را دو چندان نمایید.

خرید بلیط هواپیمای تبریز تهران از نسیم بهشت 724

 • رستوران سنتی شهربانو: اگر مشتاق استفاده از رستوران های سنتی هستید برای مراجعه به این رستوران به شهرک غرب بروید. سفره خانه ها و کافی شاپ های این رستوران قطعا برایتان جالب توجه خواهد بود. رستوران سنتی شهربانو با صبحانه، 20 نوع غذای خوشمزه و باکیفیت، نویدنی های سرد و گرم، موسیقی پاپ و سنتی میزبانتان خواهد بود.
 • کافه شمرون: اگر به دنبال تجربه ای شگفت از یک رستوران در دل طبیعت هستید که چشم اندازهای بی نظیری را به شما در حین صرف غذا ارائه دهد توصیه می کنیم از کافه شمرون دیدن کنید. نمای رو به دریاچه چیتگر و اطراف آن همراه با پخش موسیقی زنده در کنار معماری کلاسیک و قدیمی طهران شما را سر ذوق خواهد آورد. شاید از خوردن وعده غذایی در کافه شمرون، لذت بردن از فضای کافه باشد.
 • رستوران ریزوتو در سعادت آباد: محیط دنج و راحت این رستوران همراه با موسیقی زنده لحظاتی ارامش بخش و دلنشینی را به شما هدیه خواد داد.

پارک آبشار، لنگه جنگلی

منتظر مشتاقان طبیعت است تا آن ها را به گرمی در آغوش گیرد و میزبانی در خور ارائه دهد. برای طبیعت گردی و دیدن این آبشار نیازی نیست به حومه تهران بروید، یا فکر طی مسیر باشید که مبادا به ترافیک های وحشتناک بخورید. پارک اب شار در داخل تهران است و رفتن به آن هیچ زحمتی برای گردشگران نخواهد داشت.

خرید ارزان بلیط هواپیما تهران از تبریز با نسیم بهشت 724

دیگر مکان های دیدنی تهران

 • موزه های تهران را در سفر به تهران از دست ندهید. گنجینه های ارزشمندی همچون موزه هنرهای معاصر، موزه های خیابان سی تیر، موزه ملی، موزه ایران باستان، موزه دوران اسلامی، موزه آبگینه و سفالینه، موزه جواهرات، موزه عبرت، موزه موسیقی و غیره در دل تهران برای بازدید به نمایش گذاشته شده است.
 • اگر تمایل دارید در کنار بازدید از آثار هنری و تارخی زیبایی های طبیعی نیز ببینید می توانید از باغ موزه نگارستان، باغ موزه فردوس، موزه سینمای باغ فردوس، باغ موزه هنر ایرانی و باغ موزه قصر دیدن نمایید.

خرید بلیط هواپیمای تبریز تهران از نسیم بهشت 724 یکی از پر فروش ترین بلیط های مسافرتی است که مسافران در تمام طول سال از ان استقبال می کنند. از این رو با توجه به نکاتی که در این مقاله گفته شد می توانید بهترین بلیط هواپیمای تبریز تهران را با توجه به نیاز خریداری نمایید. نسیم بهشت 724 همواره همراه شما است تا ایده ال ترین ها را دریافت نمایید.

 

date_range یکشنبه 03 آذر 1398 remove_red_eye 974 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0