{{ctrl.notification}}
چگونه در خرید سفر های خارجی تخفیف بگیریم؟

یکی از جذابیت های سفر علاوه بر مشاهده مناظر دیدنی  و گذراندن لحظات شاد در مکان های تفریحی رفتن به مرکز خرید و خرید کردن است. این جذابیت تنها مخصوص خانم ها نیست و معمولا آقایان نیز از خرید در سفر لذت می برند. حال اگر فرد بتواند در خرید سفر های خارجی تخفیف بگیرد لذت آن چند برابر می شود. فکر کنید که به یک کشور دیگر رفته اید و دوست دارید یک یادگاری به عنوان تحفه سفر داشته باشید ولی به دلیل بالا بودن هزینه ها از خرید پشیمان می شوید. اگر به نکاتی که کمک می کند در خرید سفر های خارجی تخفیف بگیریم آشنایی داشته باشید، می توانید به راحتی با قیمت پایین خرید کنید. با نسیم بهشت 724 همراه باشید تا با روش های خرید و نحوه گرفتن تخفیف در هر کشوری آشنا شوید.

گرفتن تخفیف در خرید از کشور های خارجی با نسیم بهشت 724

 

16 راهکار طلایی برای تخفیف گرفتن در خرید سفر های خارجی

در بعضی از کشورها چانه زدن یک رسم است به عنوان  مثال اعراب هیچ خریدی را بدون چانه زدن انجام نمی دهند و این یک رسم اجدادی آنها محسوب می شود. حال در زمان خرید در هر کشوری یک سری اصول وجود دارد که شما می توانید با رعایت کردن آنها بهتر تخفیف بگیرید . این اصول به صورت زیر است:

 1. این کاملا واضح است که افراد همیشه دوست دارند در زمان برخورد اولیه خود را فردی مرفه و سطح بالا نشان دهند اما بهتر است بدانید که در زمان خرید باید این عادت را کنار بگذارید زیرا اگر فروشنده ای متوجه شود که شما پولدار هستید قطعا یک تی شرت معمولی را با دو برابر قیمت حساب خواهد کرد. برای یک خرید موفق تنها کافی است که خود واقعی باشید و تصویر یک فرد اهل حساب و کتاب از خود نشان دهید تا فروشنده به خودش اجازه ندهد هر قیمتی را بر روی کالاهایش بگذارد.
 2. در زمان خرید در سفر های خارجی هیچ وقت نظر نهایی را ندهید. مثلا یک شلوار خوشرنگ نظرتان را جلب کرده اگر در همان ابتدای کار فروشنده متوجه شود که شما جنسی را پسند کرده اید قطعا قیمت را بالاتر می گوید و یا در زمان خرید هیچ تخفیفی را به شما نمی دهد. همیشه در زمانی که فروشنده از شما می پرسد چه چیزی مدنظرتان است شما مستقیم نگویید چه چیزی چشمتان را گرفته است و به جای آن این جمله که فعلا نگاه می کنم تا اینجا چیزی چشم را نگرفته است را بگویید، در این صورت فروشنده برای جلب رضایت شما قطعا تخفیف خوبی به شما پیشنهاد می دهد.
 3. زمانی که وارد فروشگاه می شوید ابتدا بر روی کالاهای ارزان قیمت دست بگذارید و بعد از مشاهده آن بگویید از جنسش راضی نیستید با این روش فروشنده به شما کالای با کیفیت نشان می دهد و برای اینکه شما را به یک مشتری واقعی تبدیل کند قیمت هایش را کم می کند.
 4. همیشه این نکته را بدانید که تمامی فروشنده ها در سراسر دنیا برای جلب رضایت مشتری خود مقدار کمی را برای تخفیف می گذارند. حال با توجه به مشتری این درصد تخفیف می تواند بیشتر یا کمتر شود. زمان خرید در سفر های خارجی، مبلغ مشخص و در حد عرف را کم کنید و به فروشنده پیشنهاد دهید. در ابتدا فروشنده پافشاری می کند و شما باید نقش فرد ناراضی را نشان دهید و در آخر فروشنده مجبور می شود مبلغ را به مبلغ پیشنهادی شما نزدیک کند.
 5. معمولا در بیشتر کشورهای خارجی بر روی کالاهایشان قیمت می گذارند تا شما را فریب دهند و یا در نهایت آن قیمت خرید را کم کنند اما هیچ  وقت راضی به این تخفیف نشوید زیرا آن خرده حساب بیشتر برای تخفیفی است که خود مشتری برای کالا در نظر گرفته است و باید سعی کنید تا در حد انعطاف فروشنده تخفیف بیشتری بگیرید.
 6. زمان مناسب را برای تخفیف گرفتن انتخاب کنید. به عنوان مثال وارد مغازه شده اید که هوا گرم است کولر مغازه کار نمی کند چند مشتری دیگر در مغازه هستند و غذای فروشنده آماده بر روی میز است قطعا این زمان بدترین زمان برای تخفیف است و حتی آوردن اسمش ممکن است فروشنده را عصبی کند اما در نقطه مقابل مغازه ای با شرایط عادی و بدون مشتری و یک فروشنده ای که چند ساعتی منتظر مشتری است در این زمان برای جلب مشتری بسیار منعطف است و تخفیفات بسیار خوبی می دهد.
 7. در زمان خرید در سفر های خارجی سعی کنید زمانی که متوجه قیمت ها می شوید به صورتی برخورد کنید که فروشنده گران فروش است و مغازه یا فروشگاه های دیگر همین کالا را با این شرایط با قیمت بسیار بهتری می دهند در این زمان فروشنده برای جلب رضایت شما قطعا تخفیف خوب به شما می دهد.
 8. هیچ وقت زمان خرید در سفر های خارجی خود را مشتاق و هیجان زنده نشان ندهید زیرا در کشورهای دیگر قبل از اینکه فروشنده با شما صحبت کند و نظرتان را جویا شود از  چهره متوجه می شود که چه چیزی نظر شما را جلب کرده است.
 9. در بعضی از کشورها بر روی کالاها تخفیفی نمی دهند در این صورت بهتر است به جای تخفیف گرفتن یک کالای کوچک را از مغازه به عنوان اشانتیون بگیرید.
 10.  گاهی بعضی از فروشنده ها با وجود اینکه کالایشان هنوز جای تخفیف دارد باز هم در برابر تخفیف دادن مقاومت می کنند. در این صورت بهتر است به فروشنده نشان دهید که از خرید منصرف شده اید در بیشتر مواقع فروشنده راضی می شود که کالای مورد نظر را با قیمتی نزدیک به قیمت پیشنهادی مشتری بفروشد.
 11.  برای اینکه خرید در سفر های خارجی با تخفیف موفق روبرو شود سعی کنی لبخند بر لب هایتان داشته باشید و چانه زنی را به یک بحث گرم و دوستانه تبدیل کنید تا اینکه به سمت جدال یا دعوا ببرید. برای اینکه به اعصاب خود مسلط باشید کافی است این موضوع را درک کنید که قرار است از این گفتمان به سود دو نفره برسید پس برای موفقیت نیازی نیست صدای خود را بالا ببرید.
 12.  در گرفتن تخفیف خرید در سفر های خارجی تا حد امکان و توان سعی کنید به زبان محلی صحبت کنید. مثلا اگر فردی هستید که به صورت مداوم از کشورهایی مانند چین و ترکیه خرید می کنید باید تلاش کنید تا حداقل به مکالمه های مرسوم در زمان خرید تسلط پیدا کنید. این اصطلاحات می تواند شامل قیمت ها و یا عباراتی مانند قیمت این کالا چند است و یا خیلی گران است باشد. اینکه شما بتوانید یک مکالمه ای هرچند کوتاه با فروشنده برقرار کنید نشان می دهد که به زبان آن کشور علاقه دارید و از دیدگاه فروشنده بسیار با ارزش است و در تخفیفی که می گیرید حتما تاثیر می گذارد.
 13.  قبل از اینکه تخفیف بگیرید پول را نشان ندهید زیرا در بعضی از مواقع ممکن است فقط یک صد دلاری داشته باشید و بخواهید کالای 50 دلاری خرید کنید و تقاضای تخفیف دارید قطعا اگر فروشنده 100 دلار را ببیند تخفیف نمی دهد.
 14.  زمان تخفیف گرفتن خرید در سفر های خارجی صبور باشید، گاهی افراد در زمان تخفیف گرفتن احساس می کنند که در یک مسابقه شرکت کرده اند و هر کس که زودتر به خط پایان برسد برنده است این بدترین نوع تصور است. در تخفیف گرفتن فردی موفق است که بتواند با روی باز و وقتی که از روی صبر و حوصله می گذارد بهترین تخفیف را بگیرد.
 15.  بهتر است مانند کودکان عمل کنید همانگونه که آنها زمانی که چیزی می خواهند با ترفندهای کودکانه دل شما را به رحم می آورند و ناخودآگاه باعث می شود که خواسته آنها را فراهم کنید. شما نیز با این ترفند می توانید تخفیف خوبی را از فروشنده بگیرید به این صورت که با استفاده از جملاتی مانند "حیف پولم کافی نیست" و یا " مدت زیادی است در سفر هستم و دیگر نه انرژی دارم و نه پول" می توانید دل فروشنده را به رحم بیاورید و تخفیف از او بگیرید.
 16.  برای گرفتن تخفیف در خرید سفر های خارجی خود را علاقه مند به فرهنگ و اداب آن کشور نشان دهید، همچنین از فروشنده تا حد امکان تعریف کنید با این روش می توانید یک رابطه گرم و صمیمی با فرد برقرار کنید تا یک تخفیف خوب بگیرید.

گرفتن تخفیف در سفر های خارجی با نسیم بهشت 724

بهترین زمان برای خرید در کشورها مختلف

اگر می خواهید تخفیف خرید در کشورهای خارجی داشته باشید بهتر است قبل از اقدام به خرید بلیط هواپیما زمان مناسب خرید را در کشور مقصد بررسی کنید. در زیر به چند نمونه از بهترین زمان ها برای خرید در سفر های خارجی اشاره کرده ایم:

بهترین زمان برای دریافت تخفیف در خرید از چین

از اواخر آذر ماه تا فروردین هوا در چین بسیار سرد است و میزان گردشگران بسیار کم می شود به همین دلیل فروش بسیار پایین می آید و می توانید تخفیف های خوبی در این زمان بگیرید. همچنین در چین دو فستیوال مهم برگزار می شود که جزو بهترین زمان ها برای خرید با قیمت مناسب هستند. اولین فستیوال جشن کریسمس و دومین، جشن بهار یا سال نوچینی ها است. می توانید علاوه بر لذت بردن از زیبایی های این جشن ها از محبتی که بین فروشنده ها موج می زند استفاده کنید و تخفیف های خوبی در خرید ان سفر بگیرید. البته بیشتر فروشگاه ها بزرگ در این زمان تخفیف های خوبی را بر روی کالاهایشان اعمال می کنند پس بهتر است از فرصت استفاده کنید و لحظه ای درنگ نکنید.

گرفتن تخفیف از دیگر کشور ها در زمان سفر با نسیم بهشت 724

بهترین زمان برای گرفتن تخفیف در خرید از باکو

یکی از مقاصد گردشکری ایرانیان سفر به باکو است. اگر به قصد خرید می خواهید به این کشور سفر کنید بهتر است فصل زمستان را برگزینید که همه جا از برف سفید شده و فروش فروشندگان به دلیل کاهش گردشگر کم است به همین دلیل قیمت ها را به نسبت ماه های پر فروش و پر مخاطب کاهش می دهند و می توانید تخفیف در خرید از باکو داشته باشید.

زمان مناسب تخفیف در خرید از ترکیه

بیشتر ایرانیان به منظور خرید به شهر استانوبل می روند. این شهر از شهر هایی است که مراکز خرید بسیار دارد و همین امر باعث شده که هیچ زمان مشخصی برای حراج نداشته باشد. در هر زمانی که به این شهر مسافرت کنید ممکن است بعضی از برندها شامل تخفیف باشند و حتی بعضی از برندها محصولات خود را با قیمت های بالاتری به فروش برسانند. به عنوان مثال اکثر برندها معروف در اواخر هر فصل تخفیف های خوبی را به مشتریان خود می دهند. همچنین بعضی از فروشگاه ها ممکن است به دلیل مناسبت های مختلف مانند روز ولنتاین، روزمادر، سال نو و یا مناسبت ها مذهبی  تخفیف هایی را بر روی محصولات خود اعمال کنند. در استانبول معمولا تخفیف ها در فصل زمستان از 30 درصد تا 50 درصد متغییر است.

گرفتن تخفیف در زمان خرید از کشور های خارجی با نسیم بهشت 724

بهترین زمان برای خرید های تخفیف دار از مالزی

در مالزی نیز مانند کشورهای دیگر در اواخر هر فصل برندهای مختلف برای رد کردن محصولات فصل گذشته، آن ها را با تخفیف های بالا به فروش می رسانند. خرید در این زمان ها برای خریدار و فروشنده بسیار سودمند است زیرا خریدار محصول را با قیمت مناسب تهیه می کند و فروشنده دیگر نیازی ندارد که کالای خود را تا سال آینده در انبار نگه داری کند و از مد بیفتد. در مالزی فصلی به عنوان فصل حراج لباس وجود دارد که روزهای 18 و 19 ماه ژوئن برگزار می شود. در این دو روز افراد می توانند پوشاک مورد نیاز خود را با 70 درصد تخفیف خریداری کنند. ساعت برگزاری این تخفیفات از ساعت 12 ظهر تا 10 شب است. البته در مناسبت های مختلف مانند عید فطر، ماه رمضان،عید چینی ها و روز کریسمس نیز بسیاری از فروشگاه ها تخفیفات بالایی روی کالاهایشان اعمال می کنند.

خرید بلیط هواپیمای نسیم بهشت 724 به مقاصد مختلف

 در هر زمان که بخواهید برای سفر اقدام کنید خرید بلیط هواپیما از نسیم بهشت 724 برایتان فراهم است. در صورتی که قصد خرید دارید و برای تجارت به کشور های دیگر سفر می کنید می توانید با مطالعه قوانین میزان بار مجاز ایرلاین های مختلف خرید بلیط هواپیما را داشته باشید. بسیاری از صاحبان کسب و کارهای مختلف مواد اولیه بهداشتی، آرایشی، درمانی، خرید پوشاک و دیگر کالا ها را از کشور هایی که در تعامل با ایران هستند، تهیه می کنند. از این رو می توان بدون هیچ دغدغه ای اقدام به خرید بلیط هواپیمای مقصد در زمان خاص نمود.

date_range دوشنبه 09 دی 1398 remove_red_eye 2398 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0