{{ctrl.notification}}
بهترین مقاصد گردشگری در فصل زمستان با نسیم بهشت 724

گروهی از افراد در زمستان بیشتر تمایل دارند برای تفریح و سرگرمی به مناطق معتدل و گرم سفر کنند. همچنین در کنار این گروه، عده ای تمایل دارند به مناطق سردسیر و کوهستانی بروند تا تجربه ای خوشایند از هیجانات و ورزش های زمستانی داشته باشند. برای هر دو گروه بهترین مقاصد گردگری در فصل زمستان با نسیم بهشت 724 به طور کامل شرح خواهیم داد. از آنجایی که در دیدگاه افراد مختلف بهترین مقاصد گردشگری در زمستان متفاوت است، اشاره به برخی مکان های دیدنی در زمستان خالی از لطف نخواهد بود. در ادامه همراه با نسیم بهشت 724 باشید تا در زمستان تصمیم بهتری برای انتخاب مقصد سفر خود در نظر بگیرید.

خرید تور زمستانی از نسیم بهشت 724

سفر در زمستان همراه با هیجانات و تجربه های شگفت

  • سفر به ترکیه در زمستان

نمی شود سفر به ترکیه همیشه همراه با شنا در دریا و انجام تفریح و بازی های آبی باشد. کمی هم به ترکیه در فصل زمستان توجه شود خالی از لطف نخواهد بود. سفر به ترکیه در زمستان به شما گزینه های متعددی برای تفریح و سرگرمی خواهد داد که قطعا شما را وجد خواهند آورد. می توانید به قایل سواری در استانبول بپردازید و آبی نیلگون را در تلألو امواج درخشان به نظاره بنشینید همراه خود کمی قهوه گرم یا ثعلب ترکی داغ داشته باشید که چه شیرین خواهد شد این لحظات، گوارای وجودتان. مشتاقانه ورزش های زمستانی به گوش باشید که می توانید از پیست اسکی کارتپه، پیست اسکی ارجیس کایسری، پیست اسکی کارتال کایا، پیست اسکی پالان دوکن ارزروم، پیست اسکی اولوداغ بورسا دیدن نمایید و یک روز انرژیک خستگی ناپذیر را به شب برسانید. شاید به جرات بتوان گفت  یکی از بهترین مقاصد گردشگری در زمستان سفر به ترکیه است.

سفر به ترکیه در زمستان با نسیم بهشت 724

همینطور می توانید تجربه حمام ترکی در حمام کیچ علی پاشا که از معروف ترین جاذبه های گردشگری استانبول است را داشته باشید. اگر برای تمدد اعصاب و رفع خستگی نیاز به یک گزینه متفاوتی دارید که تا کنون تجربه نکرده اید رفتن به این حمام را حتما امتحان کنید. بعد از حمام خود را به صرف نوشیدنی های خوشمزه این مجموعه دعوت کنید که سنگ تمام را برایتان خواهد گذاشت. شاید سر زدن به مناطقی از شهر که حراج های زمستانی بر پا می کنند نیز دوست داشتنی بنظر آیند حتما از کالاهای این حراجی ها دیدن کنید. می توانید برای دیدن از این حراجی ها در بهمن ماه به استانبول سفر کنید که انواع برند های معتبر دنیا در آن حضور دارند.

  • سفر به روسیه در دل زمستان

روسیه به سرد و برفی بودن معروف است از این رو در زمستان، چه حال و هوایی دارد قطعا دیدنی خواهد بود. لباس گرم و پشمی در سفر به روسیه یادتان نرود. می توانید به تماشای رقص بی وقفه نور و پدیده ای شگفت انگیز بنام شفق بروید که شهرهای مورمانسک، آرخانگلسک، ناریان مار، نوایا زملیا، شبه جزیره تایمیر و سالکارد بهترین و زیباترین چشم انداز ها را به شما ارائه خواهند نمود. در ادامه می توانید در شهر آرخانگلسک که قدیمی ترین بنادر کشور روسیه در آن قرار دارد و به نام دروازه روسیه به سمت قطب شمال معروف است دیدن کنید. کازان، و مومارنسک را نیز از لیست مناطق گردشگری خود در روسیه از قلم نیاندازید که چشم اندازهای بی نظیری را از طبیعت و شهر به نمایش می گذارد.

خرید تور زمستانی ارزان قیمت از نسیم بهشت 724

  • سفر به ارمنستان زمستانی و معتدل

سفر به ارمنستان در زمستان تجربه خوشایندی خواهد بود که سرما شما را زیاد هم اذیت نخواهد کرد. دمای هوای زمستانی در این کشور به طور میانگین 2 تا 10- متغییر است. روزهایی برفی در ارمنستان به شما این فرت را می دهد تا با لباس گرم و بافت های مناسب به پیست های اسکی بروید و تجربه ای جنون آور و دوست داشتنی اسکی از فاصله 1900 تا 2819 متری از سطح دریا را داشته باشید. نیازی نیست اسکی را به صورت حرفه ای یاد داشته باشید. تجربه اسکی برای هر نوع مهارتی در ارمنستان فراهم شده تا خطری متوجه علاقمندان به اسکی نباشد. پیست ایروان دارای 33 کیلومتر وسعت با 8 تله سیژ اسکی میزبان علاقمندان ورزش های زمستانی است که امکانات بسیاری را در سه بخش مجزا ارائه می دهد.

خرید تور ارمسنتان در زمستان با نسیم بهشت 724

  • سفر به نیاگارای باشکوه در زمستان

نیاگارای باشکوه و عظمت، نامی آشنا از بزرگترین آبشار دنیا را در دل ها زنده می کند که زمستان ها تصاویر بی نظیری دوربین های عکاسی مسافران از آن ثبت و نشر می کنند. زمستان نه تنها مانعی برای بازدید از این زیبای آبگینه نیست بلکه به تعداد مسافران و گردشگران آن افزوده است. آبشاری غول پیکر که در زمستان به صورت قندیل های بلورین و درخشان یخ زده درآمده و زیبایی خاصی به طبیعت اطراف بخشیده است. دوربین عکاسی فراموشان نشود. عکاسان حرفه ای از سراسر دنیا همواره برای شکار این لحظات ناب خود را به مرز اونتاریو کانادا و نیویورک امریکا می رسانند تا شاهد این پدیده، از نزدیک باشند. از جمله بهترین مقاصد گردشگری در زمستان در دیدگاه نسیم بهشت 724 بازدید از نیاگارا است که قدرت و عظمت خالق هستی را به وضوح لمس خواهید کرد.

بترین مقاصد زمستانی برای سفر

  • سفر به جاذبه های زمستانی باکو

نمی توان از همه جا گفت و سری به آذربایجان نزد. اگر پیمایش برف های سنگین و تحمل سرما برایتان تجربه جدیدی نیست و بلعکس مشتاق سفرهای کمی سخت و هیجان انگیز هستید، در زمستان سفر به باکو را از دست ندهید. گشت و گذارهای زمستانی، نشستن در کافه های کنار خیابان و دیدن دانه های برف درخشان تصاویری از تابلوی واقعی طبیعت را پیش رویتان خواهد گذاشت. در سفر به باکو حتما به سراغ اسکی و ورزش های زمستانی مهیج بروید که جرئی از بهترین مقاصد گردشگری در زمستان شناخته شدهاست و هر روزتان را متنوع و متفاوت تر خواهد ساخت.

سفر به آذربایجان در زمستان با نسیم بهشت 724

  • سفر به دبی در زمستانی بدون برف

اینبار غافلگیر خواهید شد و در دبی خبری از سوز و سرما و برف های سنگین نواحی شمالی نخواهد بود. بهترین زمانی که می توان از سرمای مناطق مختلف به مقصد دل انگیز با آب و هوای معتدل دبی پناه برد فصل زمستان است. استفاده از ورزش های آبی، تفریحات سرگرم کننده، شنا، گشت و گذار در شهر تجاری و خرید های رنگارنگ قطعا برنامه ای پر و پیمان را برایتان به ارمغان خواهد اورد. همچنین بهترین زمان برای بهره مند شدن از فستیوال ها و جشنواره های مختلف دبی، فصل زمستان است که می توانید از خرید ها، مراسمات، برنامه های تفریحی و گشت های شبانه پر محتوایی بهره مند شوید.

سفر به دبی در زمستان با نسیم بهشت 724

  • سفر به تایلند در زمستانی دل انگیز

بهترین مکان هایی که می توان در زمستان با سفر به تایلند تجربه کرد دیدن ساحل رایلی است. با قایق می توانید به این ساحل دسترسی پیدا کنید و آرامشی بی نظیر در آن دریابید که در هیچ کجا نخواهید یافت. زمانی که ماه کامل شود، مراسم بزرگی بر پا می شود که حضور در کوه پانگانا بسیار دلچسب خواهد بود. برای اقامت و استراحت در تفرجگاه های لوکس و هتل های مناسب تایلند می توانید به سراغ کوه چانگ رفت و زیبایی های غیر قابل وصف این منطقه را از نزدیک دید. توریست ها و گردشگران بین المللی همواره دیدن کوه چانگ را به عنوان بهترین مقاصد گردشگری در زمستان می دانند.

بهترین مقاصد گردشگری در زمسان با نسیم بهشت 724

اگر مشتاق دیدار از مناطق کمتر دیده شده و بکر هستید که خبری از گذر گردشگر و مسافر در آن نباشد می توانید به طبیعت زیبای کوه لانتا سری بزنید که چه سحر انگیز شما را به آرامش دعوت می کند. در سفر به تایلند در زمستان سری هم به پارک یخ جادوی سیام پاتایا بزنید. البته به همراه خود لباس گرم نیز به همراه داشته باشید زیرا وارد منطقه ای با دمای 10- در جه خواهید شد. در این پارک مجسمه های یخ زده و برفی را شاهد خواهید بود که با سبک های هنر تایلندی ساخته شده اند. دیدن از این منطقه جادویی و دیدنی را در سفر به تایلند در زمستان از دست ندهید. از بهترین بخش های این پارک می توان به گنبد یخ جادویی سیام پاتایا اشاره کرد که تمام معماری بنا، گنبد و راه پله ها از یخ هستند. مجسمه های زیبای بیرونی نیز از برف با شکوه و هنرمندی تمام ساخته شده است. در اطراف خود درختان پوشیده از برف را خواهید دید که قطعا اگر دیدن مکان های عجیب و غریب را می پسندید جاذبه های این پارک شما را مسحور خود خواهد ساخت. نکته جالب برای ورود کودکان به پارک مانند ایران برحسب سن هزینه ها محاسبه نمی شود و بیشتر قد کودکان معیار پرداخت هزینه ورودی خواهد بود. اگر کودک دلبندتان قدی بین 91 تا 130 داشته باشد هزینه ورودی بعنوان کودک و اگر بیش از 130 سانتی متر باشد هزینه بزرگسال را باید پرداخت نمایید.

  • سفر به مشهد با جاذبه های متنوع گردشگری در زمستان

اگر نمی توانید به سفرهای خارجی بروید توصیه می کنیم سفر به مشهد مقدس را در زمستان از دست ندهید. می توانید در این فصل از پارک طبیعی هفت حوض که جزء جاذبه های تفریحی مشهد است دیدن کنید. این پارک در 7 کیلومتری مشهد واقع شده است. روستای زیبای زشک در پاییز همچون عروس بزک شده ای می ماند و در زمستان تبدیل به خاتون پر مهر سپید رویی می شود. برای رفتن به روستای زشک به سراغ شهر شاندیز بروید که البته در طی مسیر فروشگاه های متعددی از انواع لباس، صنایع دستی و غیره خواهید دید که خرید از آن ها برایتان جالب خواهد بود. چشمه سار های زیبای زشک قطعا در زمستان دیدنی هستند. هر چند دیدن این منطقه در بهار که فصل شکوفه های رنگارنگ است نیز دیدنی است. رفتن به چالیدره و تجربه تله کابین و ورزش هایی همچون سقوط آزاد را هم از دست ندهید. بیشترین هیجانات طبیعی و مصنوعی را چالیدره در اختیارتان خواهد گذاشت. مراکز خرید تجاری و سرپوشیده بسیاری در مشهد وجود دارندکه شما را برای انواع خرید های لاکچری و لوکس تا معمولی و قیمت مناسب همراهی خواهند کرد. علاوه بر آن می توانید از پارک های مختلف آبی مانند موج های خروشان، پارک آبی ایرانیان، پارک ساحلی آفتاب و غیره که سر پوشیده و معروف ایران در مشهد هستند استفاده کنید که تجربه فراموش نشدنی از شنا، حمام ترکی، سالن های ماساژ، سرسره و استخر های آبی و غیره را خواهید داشت.

بهترین مقاصد گردشگری در زمسنان کجاست؟

  • سفر به مالزی با زمستانی به یاد ماندنی

مالزی به طور کلی آب و هوایی استوایی دارد که از رطوبت بالایی نیز برخوردار است. اگر در فصل زمستان نیاز به مسافرت به مناطق معتدل و خوش اب و هوا را دارید مالزی می تواند یکی از برترین گزینه های پیشنهادی نسیم بهشت 724 به شما باشد. با لباس های سبک و راحت، عینک آفابی و کلاه حصیری می توانید به گشت و گذار و تفریح در مالزی بپردازید. جالب است بدانید آب و هوای مالزی در تمام طول سال گرم و آفتابی است که با باران های گرمسیری در طول سفر همراهتان خواهند بود. بیشترین استقبال از خرید بلیط هواپیمای مالزی در ماه های آذر، دی و بهمن می شود. از اینرو می توانید خرید تور زمستانی مالزی را نیز در فصول سرد در نظر داشته باشید.

سفر به مالزی در زمستان با نسیم بهشت 724

  • چین دیدنی در زمستان

و اما سفر به چین در زمستان شما را با چه شگفتی هایی روبرو خواهد کرد؟! با فرا رسیدن فصل زمستان دوستداران تفریحات و ورزش های برفی گویا از خواب بیدار می شوند و به سراغ این زیبای سحر انگیز می آیند. هاربین شهری در شمال شرق چین است که زیبایی های دیدنی آن در اب و هوای سرد زمستانی بسیار مشهور است. شهر هاربین را به شهر یخی می شناسند که در برنامه های زمستانی این شهر پکیج تفریحی کاملی از بهترین ها به توریست ها و گردشگران ارائه می شود. فستیوال برف و یخ هاربین از معروف ترین این برنامه ها است.

خرید بهترین تورهای زمستانی از نسیم بهشت 724

از طرفی فستیوال مجسمه های یخی را در هاربین شاهد خواهید بود که همه ساله در چین برگزار می شود. فستیوال مجسمه های یخی همراه با فستیوال های برف ساپور ژاپن، کارناوال زمستانی شهر کبک کانادا و فستیوال اسکی نروژ برگزار می شود. این فستیوال بین المللی در سال 2017 بیشترین تعدا شرکت کنندگان از سراسر دنیا را به خود دید که رقم کمی هم نبود. 18 میلیون بازدید کننده برای شرکت در فستیوال برف و یخ به چین امدند که سهم بسزایی در افزایش درآمدهای این کشور داشت. این فستیوال باشکوه در دو محوطه جزیره خورشید و دنیای بر برگزار می شود. می توان گفت یکی از بهترین مقاصد گردشگری در زمستان از دیدگاه نسیم بهشت 724 سفر به چین است.

date_range دوشنبه 04 آذر 1398 remove_red_eye 1614 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09392243487
05132243480
پرواز خارجی
09392243487
05132243480
قطار
09392243488
05132243480
اتوبوس
09392243488
05132243480
هتل داخلی
09392243483
05132243480
تور داخلی
09392243488
05132243480
ویزا
05132243480
ثبت نظر
chat 0